241412-574335.jpgفارس -  آندره ویاس‌بواس در مصاحبه‌ای با یک روزنامه برزیلی اظهار داشت: مورینیو بهترین مربی تمام تاریخ فوتبال است.

وی که 7 سال در کنار سرمربی پرتغالی رئال مادرید فعالیت کرده است، در این باره گفت: تجربه منحصر به فردی برای من بود. این که کسی را پیدا کنیم که به اندازه مورینیو حرفه‌‌ای باشد، خودش را وقف تیم کند و تا این حد دانش داشته باشد، سخت است.

ویاس‌بواس خاطرنشان کرد: خوشبختانه او در من مهارت لازم برای آنالیز بازی‌ها و حریفان را دید. کار کردن در کنار او و یادگرفتن شیوه‌های تمرینی‌اش یک امتیاز است.

سرمربی تاتنهام با بیان اینکه از مقایسه ناراحت نمی‌شود، افزود: مردم خارج از مسابقه چنین مقایسه‌هایی را انجام می‌دهند. به این توجه نمی‌کنیم که شیوه بازی یا کار کردن‌مان شبیه به کسی باشد. شاید به نحوی بازی می‌کنیم که مردم فکر کنند شبیه به تیم دیگری باشد؛ اما از هیچ کس تقلید نمی‌کنیم و از این بابت نگران نیستم.

ویاس‌بواس همچنین اعلام کرد که تحت تأثیر بابی رابسون قرار گرفته است که از پورتو به بارسلونا رفت و ادامه داد: او در ساختمان من زندگی می‌کرد و من یکی از هواداران پورتو بودم. بنابراین با او شروع به صحبت درباره بازیکنان کردم و او بسیار دوستانه به من گفت که به من اجازه می‌دهد به تمرینات بیایم. اینجا بود که علاقه من به بازی و تاکتیک‌ها آغاز شد. او در انتخاب شغلم بسیار تأثیرگذار بود. دوره‌هایم را شروع کردم و جوانان را تمرین دادم. این‌ها دورانی است که عاشقانه از آنها یاد می‌کنم.
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.