رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با اشاره به فعالیت‌های جبهه پایداری در زمینه انتخابات اظهار داشت: دوستان ما در جبهه پایداری به این نتیجه رسیدند که برای مشارکت حداکثری در انتخابات سال آینده باید حضور فعال داشته و به تکلیف خود عمل کنند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام جلالی عضو جبهه پایداری با بیان اینکه عمل به تکلیف تنها با معرفی اصلح در انتخابات ریاست جمهوری امکان پذیر است گفت: در این خصوص ذره‌ای از مواضع خود کوتاه نمی‌آییم از سوی دیگر معتقدیم که ایجاد وحدت امری شدنی است و منتفی نخواهد شد اگر هر یک از گروه‌ها و جریان‌ها به گزینه اصلح برسند ما با آن‌ها وحدت خواهیم کرد.

این عضو جبهه پایداری با اشاره به کسالت آیت الله مصباح یزدی عنوان کرد: البته جلسات شورای مرکزی با ایشان تا زمان بهبود منتفی شده اما جلسات آقای آقاتهرانی دبیرکل جبهه با علامه مصباح تعطیل نشده است به گونه‌ای که وی هر هفته گزارش کار جبهه را به ایشان می‌دهد.

وی در خصوص مطرح شدن نام حدادعادل میان گزینه‌های مورد بررسی جبهه پایداری تصریح کرد: نسبت به حدادعادل در جبهه پایداری هنوز صحبتی نشده البته گزینه‌هایی در حال بررسی است اما در میان آن‌ها صحبتی از حدادعادل نبوده است.

ائتلاف 2+1 تا 12 نفر هم افزایش خواهد یافت

جلالی با تاکید براینکه اگر کسی مشی جبهه را رعایت نکند از آن حذف خواهد شد خاطرنشان کرد: آقای حدادعادل هم اکنون به ائتلاف ۱+۲ که با پیوستن لاریجانی و پورمحمدی امروز ۱+۴ تبدیل شده است پیوسته علاوه براین ممکن است این ائتلاف تا ۱۲ نفر ادامه پیدا کند.

وی افزود: اگر یک قاشق داروی تلخ را در ظرف عسل بریزیم این عسل دیگر قابل استفاده نخواهد بود به نظر من آقای حدادعادل نیز آب شیرین و گوارایی بود که وارد نهر شوری شد که دیگر قابل استفاده نیست.

این عضو جبهه پایداری همچنین تصریح کرد: ما از این آقایان می‌خواهیم که اگر مصلحت نظام و جمهوری اسلامی را در نظر نمی‌گیرند حداقل مصلحت خود را در نظر داشته باشند.

وی ادامه داد: با ارتباطاتی که ما با مردم داریم می‌بینیم این ۶۰ درصد نظرسازی است. در حالی که باید با مردم صحبت کرده و نظر آن‌ها را نیز جویا شوند چراکه ما نیز می‌توانیم ادعا کنیم که ۹۰ درصد آرا انتخابات را داریم اما چنین ادعایی بی‌دلیل خواهد بود.

رئیس دفتر آیت اله مصباح یزدی با تاکید براینکه ائتلاف ۱+۲ پایان خوبی نخواهد داشت عنوان کرد: البته وحدت همواره خوب است اما من معتقدم در ‌‌نهایت چنین ائتلافی دچار فروپاشی شده و به نتیجه نخواهد رسید چراکه در جمع آن هیچ فرد اصلحی مشاهده نمی‌شود.

انتخاب جلیلی، فتاح و لنکرانی نظر شخصی آقاتهرانی است

وی در خصوص مذاکره جبهه پایداری با برخی از مصادیق انتخاباتی عنوان کرد: البته برخی مصداق‌ها در جلسات جبهه مطرح شده‌اند اما تاکنون با هیچ یک از آن‌ها پیرامون انتخابات صحبتی نشده است اینکه آقای آقا تهرانی عنوان کرده اند آقای جلیلی، فتاح و لنکرانی جزو گزینه‌هایی هستند که ما با آن‌ها ارتباط نزدیک داریم در جلسات شورای مرکزی مطرح نشده و ممکن است نظر شخصی وی باشد.

جلالی افزود: جبهه پایداری در خصوص مباحث انتخاباتی روی گزینه‌هایی کار می‌کند که همواره به ما می‌گویند. انشاالله بهتر از ما پیدا خواهد شد و هنوز حضور در انتخابات به ما تکلیف نشده است. اما ممکن است این افراد با اصرار جبهه پایداری حضور در انتخابات را بپذیرد ولی تاکنون به نتیجه‌ای برای حضور نرسیده‌اند.

این عضو جبهه پایداری با تاکید براینکه بحث تشکیل ستاد انتخاباتی جبهه پایداری هنوز مطرح نشده است گفت: برای طرح این مسائل هنوز زود است. ما معتقدیم براساس نظر رهبری مسائل پیش آمده در سال ۸۸ به واسطه خیزش زودهنگام کاندیدا‌ها و صدا و سیما به وجود آمد. در حالی که طبق نظر رهبر معظم انقلاب باید دو ماه پیش از آغاز انتخابات تنور را گرم کرد. به نظر می‌رسد مباحث انتخاباتی تا پایان سال در میان گروه‌ها به اتمام رسیده از نوروز مصداق‌ها مطرح شود.رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت سرور | قیمت پرینتر | دستگاه حضور غیاب ، دستگاه فتوکپی
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.