تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi
570898-648779.jpgسایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس سران باشگاه رئال مادرید در نظر دارند تا از تی وی 3 به خاطر پخش برنامه اسپورت کلوب که چابی وایس اجرای آن را برعهده دارد شکایت کند.

در این برنامه تلویزیونی بازیکنان رئال مادرید با کفتار مقایسه می شوند که به دنبال گوشت تازه هستند (که مسی است). بنا بر اعلام منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید، آنها به علاوه می خواهند به خاطر سوء استفاده از بیت المال یک شبکه دولتی نیز از آنها شکایت کنند. این ویدئو به منزله هیزمی است که در آتش رئالی ها ریخته شده باشد، چرا که آنها مدتهاست که مورد توهین های پی در پی قرار می گیرند. در مونتاژ این برنامه که یک دقیقه و 50 ثانیه بازیکنان رئال مادرید با کفتار مقایسه شده اند.  و در نظرات این برنامه اعلام می شود که کفتارها مردار و استخوان می خورند. و در همین لحظه تصویر خوانیتو پخش می شود که با تکل متئوس را در کوپا د اروپا در سال 1987 متوقف کرد.

وقتی تصویر سرخیو راموس پخش می شود، گفته می شود:« همیشه این زنان هستند که خط حمله را مدیریت می کنند.» و با یادآوری تکل خشن په په برروی کاسکرو می گویند:«معمولا حیوانات جوان یا بیمار، به دیگران حمله می کنند.» و جملات مشابهی هم درمورد آربلوا، ژابی و په په گفته می شود. تصاویر خطاهای انجام شده برروی مسی با آهنگ موسیقی پخش می شود و بعد از آنکه مسی روی زمین می افتد، می خوانیم:« وقتی او زمین می خورد، کفتار سراغش می آید و اورا می خورد.»

ویدئو با تصویر په په با ماسکی بر چهره دیده می شود که زیر آن می خوانیم:« خوک ها قربانیانشان را خفه نمی کنند و آنها را زنده زنده می خورند.»

بعد از پخش این برنامه بود که چابی وایس روز گذشته از این بابت عذرخواهی کرد:« ما اشتباه کردیم. هدف ما این بود که خیلی واضح و روشن بگوئیم که مسی بد نیست، بلکه فقط قربانی است. تصاویر ناامید کننده و بد هستند و رفتارهای بد را نشان می دهند. از این بابت متاسفیم. هرکسی اشتباه می کند. حالا هم چاره ای به جز عذرخواهی کردن نداریم.»

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت سرور | قیمت پرینتر | دستگاه حضور غیاب ، دستگاه فتوکپی
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.