تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi
142689-802310.jpgایسنا - وحید شمسایی درباره اظهارنظر افتخاری مبنی بر این که مربیگری برای شمسایی زود است، افزود: افتخاری در زمینه فوتبال و ورزش تهران مدیریت خوبی داشته، اما فوتسال عالم دیگری دارد. او البته فعلا در حال رصد وضعیت فوتسال است، اما این که می‌گوید مربیگری برای شمسایی زود است، لطف دارد. من هر وقت بخواهم مربیگری کنم با قدرت سرمربی خواهم بود. فوتسال ایران آنقدر آدم بزرگ دارد که بخواهد در تیم ملی کار کند. خسوس باید دستیار من باشد نه این که من بروم زیر دست او کار کنم. من اگر بخواهم روزی کمک مربی شوم می روم و زیر دست بزرگانی مثل لوزانو ، لوپز و مارکوس کار می‌کنم.

آقای گل فوتسال جهان همچنین درباره اظهارنظر دیگر افتخاری مبنی بر این که بازیکن خوب لزوما مربی خوبی نمی‌شود، عنوان کرد: این حرف افتخاری را قبول دارم، اما باید بگویم امثال علی دایی و امیر قلعه‌نویی در دوره خودشان بازیکن بزرگی بوده‌اند و امروز هم مربیان بزرگی هستند. بنابراین از این دست افراد، کم نداریم. من حتی اگر احساس کنم در زمینه مدیریت هم استعداد دارم،‌ با قدرت وارد می شوم و در مدیریت‌های سطح بالا هم کار می‌کنم.

محمدرضا ساکت چهارشنبه در گفت و گو با ایسنا، از برنامه باشگاه فولاد ماهان برای تیم داری دوباره در فوتسال خبر داده بود.

شمسایی در این باره نیز اظهار کرد: در این روزهایی که می شنویم، منصوری تمرینش را تعطیل می‌کند، هلال احمر با مینی بوس بازیکنانش را جابجا می‌کند و بازیکنان صبا با موتور گازی به تمرین می‌روند، شنیدن خبر بازگشت ماهان به فوتسال جای خوشحالی دارد. برگشتن خانواده ریخته‌گران در این آشفته بازار یعنی برد. قول می‌دهم با آمدن ماهان همه چیز در فوتسال به شرایط قبل بر می‌گردد و انگیزه و اعتبار در فوتسال زیاد می‌شود. از افتخاری هم خواهش می‌کنم که با اخلاق خوبش زمینه حضور ماهان در لیگ برتر را فراهم کند. من اگر این حرف را می‌زنم به این دلیل است که دلم برای فوتسال می‌سوزد، چون پتانسیل ایران واقعا بالاست. زبانم مو در آورد که از بس گفتم آدم‌های کوچک را از این رشته دور کنید، اما آقایان به فوتسال چسبیده اند. مثل این که منافع‌شان به آن گره خورده است.

وی همچنین با انتقاد از حاشیه سازها در لیگ برتر به ایسنا گفت: همه چیز در فوتسال به هم ریخته است. من شمسایی که 13 سال در فوتسال فعالیت می‌کنم به اندازه دو سال اخیر درگیری و تنش در لیگ برتر ندیده‌ام. همه به جان هم افتاده‌اند و می‌بینیم که مصطفی نظری و علی افضل، حسن‌زاده و کشاورز و X با Y علیه یکدیگر صحبت می‌کنند. آقایان باید برای موفقیت فوتسال صحبت کنند.

شمسایی افزود: بازیکنانی مثل مصطفی نظری، محمد کشاورز ، اصغر حسن‌زاده و محمد طاهری ارزش‌های فوتسال هستند. افضل هم زحمت کشیده، اما می‌بینیم که او و محسن حسن‌زاده به دنبال مسائل غیر فنی هستند. همه چیز به رسانه‌ها کشیده می‌شود و مردم فقط حاشیه فوتسال را می بینند. به هر حال تعداد تیم‌ها در لیگ برتر به 13 رسیده و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. اما افضل و حسن‌زاده بدانند که همه چیز در زمین بازی مشخص می‌شود. اگر تیم شما در زمین ببرد کسی نمی‌تواند کاری کند. اما این که به جان هم می‌افتید خوب نیست. کسی هم باید باشد که این مسایل را مدیریت کند تا لیگ خوبی داشته باشیم. امسال که جز جنگ و دعوا، کنار کشیدن تیم‌ها و مشکلات مالی چیز دیگری ندیدیم، اما باز هم می گویم که در این آشفته بازار، شنیدن خبر خوش بازگشت ماهان را باید به فال نیک گرفت.

شمسایی همچنین با انتقاد از حضور مصطفی عمادی در تیم ملی فوتسال به عنوان سرپرست، بیان کرد: هر کسی به اعتقادم باید در حیطه کاری خودش فعالیت کند. این دوست عزیز (عمادی) سابقه ای در زمینه فوتسال ندارد. در حال حاضر عمادی همه کاره تیم ملی شده در حالی که در هیچ تیمی سرمربیگری نکرده است. فقط برای سه هفته‌ در شهید منصوری بوده و در سایر تیم‌ها هم به عنوان دستیار ابطحی و خوراکچی حضور داشت. عمادی بهتر است در زمینه‌ای که تخصص دارد، کار کند.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.