وزیر راه و شهرسازی ‌با بیان اینکه بلیت قطار از افزایش قیمت برخورد نبوده است، گفت:‌ قیمت مصوب اعلام شده‌ و افزایش قیمت نخواهیم داشت.

به گزارش فارس، علی نیکزاد ساعاتی پیش در حاشیه بهره‌برداری از ‌پروژه تقاطع غیرهمسطح محور امام رضا (ع) ـ خاورشهر در جمع خبرنگاران در ارتباط با افزایش قیمت بلیت حمل و نقل عمومی اظهار داشت: برای بلیت هواپیما مراقبت می‌کنیم که افزایشی به‌ همراه نداشته باشد.

وزیر راه و شهرسازی از افزایش 20 درصدی قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز خبر داد و گفت: با توجه به اینکه اتوبوس‌ها در ایام نوروز از یک طرف خالی حرکت می‌کنند همانند 15 سال گذشته شاهد افزایش 20 درصدی قیمت بلیت اتوبوس‌ها خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بلیت قطار از افزایش قیمت برخورد نبوده است، خاطرنشان کرد: در ارتباط با قیمت بلیت قطارها شاهد افزایش قیمت نخواهیم بود و قیمت مصوب اعلام شده در ارتباط با بلیت قطارها افزایش نمی‌یابد و فقط قطارهای مسافری شرکت رجا که هزینه بلیت آن کمتر از دیگر شرکت‌ها‌ست، قرار است قیمت بلیت قطارهای خود را به سایر شرکت‌ها نزدیک کند.

افتتاح فاز چهارم بزرگراه شمال تا ایام نوروز

نیکزاد همچنین در ارتباط با بزرگراه شمال عنوان کرد: تاکنون کار قطعه نخست این بزرگراه با سرعت در حال پیگیری است و این مهم سبب کاهش 60 کیلومتری مسیر می‌شود و این قطعه تا شهرستانک ادامه می‌یابد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به غیرفعال بودن قطعه‌های دوم و سوم این بزرگراه عنوان کرد: احداث قطعه‌های دوم و سوم بزرگراه شمال با مشارکت وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان صورت می‌گیرد که متاسفانه تاکنون کار پیمانکار چینی که توسط بنیاد مستضعفان برای احداث این محدوده تعیین شده نسبت به برنامه‌ریزی صورت گرفته عقب‌تر است.

وی در این ارتباط تصریح کرد: انتظار می‌رود بنیاد مستضعفان که مشارکت کننده قطعات دوم و سوم این پروژه است، کار را آغاز کند.

نیکزاد با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان در این محدوده فعالیت نمی‌کند، گفت: بنیاد مستضعفان در این ارتباط یا باید بیان کند که به دلیل نداشتن پول کار را انجام نمی‌دهد و یا اینکه آن را واگذار کند که تاکنون چنین نبوده است.

وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: کنسرسیوم بخش خصوصی از افرادی که آزاد راه در کشور ساخته‌اند برای ساخت قطعات دوم و سوم تشکیل شد که بنیاد مستضعفان این موضوع را نپذیرفت.

وی در ارتباط با روند اجرایی قطعه نخست این پروژه عنوان کرد: قطعه نخست این پروژه با تعامل خوب با بنیاد مستضعفان توسط پیمانکاران چینی پیگیری می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی در تشریح عملیات اجرایی قطعه چهارم بزرگراه شمال تصریح کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته این قطعه تا نوروز 92 به بهره‌برداری می‌رسد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.