دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان گفت: همه کاندیداهای اصولگرا که ساز و کار رسیدن به نظر واحد را قبول داشته باشند، می‌توانند عضو ائتلاف اکثریت اصولگرایان باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری جلسه امروز(شنبه) ائتلاف اکثریت اصولگرایان اظهار کرد: همه کاندیداهای عضو این ائتلاف آقایان آل‌اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی در این جلسه حضور داشتند و در این جلسه بر تقویت وحدت و همگرایی در جریان اصولگرایی تاکید شد.

وی افزود: در این جلسه همچنین حضور گسترده و پرشور برای تحقق حماسه سیاسی در جهت ایجاد همگرایی بیشتر بین گرایش‌های مختلف اصولگرا و انجام دیدارها و گفت‌وگو با دیگر مجموعه‌های اصولگرا مورد توجه قرار گرفت.

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان خاطرنشان کرد: این ائتلاف برای ایجاد وحدت و انسجام در بین گرایش‌های مختلف اصولگرایی همچنین استفاده از ظرفیت‌های جریان وسیع و گسترده اصولگرایی در کشور شکل گرفته و سه کاندیدای جبهه پیروان خط امام و رهبری (آل‌اسحاق، باهنر و متکی) و دو نفر از اعضای جامعه روحانیت مبارز (حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی و پورمحمدی) به این ائتلاف پیوسته‌اند و ائتلاف هم ائتلاف بازی است، بدین معنی که همه کاندیداهای اصولگرا که ساز و کار رسیدن به نظر واحد را قبول داشته باشند، می‌توانند عضو این ائتلاف باشند.

موسی‌پور همچنین اظهار کرد: سازو کار رسیدن به نظر واحد مراجعه به افکار عمومی و داشتن مقبولیت و پایگاه اجتماعی است و ائتلاف در این مسیرتا قبل از ثبت نام کاندیداهای انتخابات دریاست جمهوری نظر خود را اعلام خواهد کرد.

وی تاکید کرد: نشست‌های مشترک اعضای ائتلاف و کاندیداهای عضو ائتلاف به صورت مرتب ادامه دارد و بزودی نیز نشست خبری ائتلاف برگزار خواهد شد.

موسی پور اظهار کرد:ائتلاف اکثریت اصولگرایان وارد بحث انتخابات شوراها نخواهد شد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.