کابینه روحانی,کوچک زاده

کوچک‌زاده هم از روحانی وزارتخانه می‌خواهد!

کوچک زاده گفت: من آدم عاشق‌پیشه‌ای هستم و با یک تلنگر اشکم در‌می‌آید. شما رسانه‌ها این طور نشان داده‌اید که ما اهل دعوا و جنجال هستیم. وی در پاسخ به این ‌که ‌آیا برای دولت جدید پستی به شما پیشنهاد نشده است، گفت: اگر عقل داشته باشد، پیشنهاد می‌کند‌ یک وزارتخانه خاص را.

پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی، در میان نمایندگان مجلس و به ویژه برخی چهره‌های شاخص جبهه پایداری، تحولات اساسی رخ داده است. یکی از این نمایندگان که از چهره‌های مطرح در مجلس در سال‌های گذشته بوده و تقریبا گوی سبقت را در طرفداری از احمدی‌نژاد و دولت وی، ‌از دیگر رقبای خود ربوده بود، «مهدی کوچک‌زاده» است.

 

به گزارش «تابناک»، گویا با روی کار آمدن دولت جدید حتی این نمایندگان نیز مشی خود را عوض کرده‌‌ و با‌ چرخش ۱۸۰ درجه‌ای، جهت خود را با مواضع پیشینشان عوض کرده‌اند، به گونه‌ای که چند روز پیش، مهدی کوچک‌زاده در ‌محفلی دوستانه و در کنار برخی‌ خبرنگاران پارلمانی وابسته به اصولگرایان، مواضع جدید خود را تشریح کرد.

 

بنا بر این گزارش، مواضع جدید کوچک‌زاده، دست‌کم با توجه به شناختی که از او هست، در نوع خود بی‌نظیر است. وی که ‌کاملا دوستانه به پرسش‌های دوستان خبرنگار پاسخ می‌داد، دیدگاه‌های جالبی درباره روحانی، دولت منتخب، حسین الله کرم و حتی تمایل به تصدی پست وزارت کشاورزی برای خود داشت!

 

کوچک‌زاده در پاسخ یکی از دوستان که پرسید، آیا ‌سخنان آقای الله کرم، که گفته چند روز پیش از انتخابات به آقای جلیلی گفته‌اند‌ به نفع روحانی کنار برود، درست است، گفت: این چه حرف‌هایی است؟ من نمی‌دانم آقای الله کرم چه کاره است که چنین چیزی را بگوید. ما هم به خیلی افراد خیلی چیز‌ها می‌گوییم.

 

وی همچنین به این پرسش که تحریم‌ها همچنان پابرجاست؛ اما غرب اعمال تحریم‌های جدید را به تعویق انداخته‌، این گونه پاسخ داد: آنها واقعا مرددند؛ ‌موضع روحانی همچنان برای اصولگرایان و اصلاح‌طلبان مبهم است و هر کدام با خود می‌گویند: نکند وی به سمت گروه دیگر گرایش پیدا کند!

 

اگر به دنبال اتفاق و اتحاد باشد،‌ ما نیز کار خود را می‌کنیم و با کسی دعوا نداریم، ولی اگر به دنبال نفاق باشد و بخواهد سر یک جناح کلاه بگذارد، به زودی مشخص خواهد شد. وی در مصاحبه مطبوعاتی سخنان خوبی گفت و ما نیز همین‌ها را می‌خواهیم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که ‌آیا برای دولت جدید پستی به شما پیشنهاد نشده است، گفت: ما گفته‌ایم که قفل‌سازیم و کلید آنها تا قفل ما نباشد، به هیچ دردی نمی‌خورد. اگر عقل داشته باشد، پیشنهاد می‌کند.

 

* برای چه پستی؟

برای وزارت کشاورزی؛ اما از نظر آنها ما افراطی هستیم.

وقتی یکی از خبرنگاران به کوچک‌زاده گفت: به امید خدا این دولت به گونه‌ای عمل کند که آشتی و صلح برقرار شود، وی پاسخ داد: من آدم عاشق‌پیشه‌ای هستم و با یک تلنگر اشکم در‌می‌آید. شما رسانه‌ها این طور نشان داده‌اید که ما اهل دعوا و جنجال هستیم.

وی همچنین گفت: این همه حرف ‌علیه ما در این هشت سال زده شده است. یکی بگوید احمدی‌نژاد به من یکی چه چیزی داده است. ما هیچ چیزی گیرمان نیامده است./تابناک

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.