بازرس قضایی کل کشور گفت: دولت تدبیر و امید با به کارگیری دیپلماسی فعال و پویا ، چهره ای مقتدر از ایران اسلامی را به جهانیان نشان داد.
 
حجت الاسلام سید سلمان ذاکر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دیپلماسی توانمند دکتر روحانی نگاه جهان را به ایران اسلامی تغییر داد و دشمنی ها را به تعامل و دوستی ها را به روابط نزدیک تبدیل کرد.
 
وی اظهارکرد: تبلیغ ایران هراسی استکبار جهانی، چهره ای مخدوش از نظام اسلامی را در جهان به نمایش گذاشته بود که دولت دکتر روحانی در فصل جدید از روابط با کشورهای جهان، بی پایه اساس بودن ایران هراسی را به جهانیان ثابت کرد.
 
بازرس قضایی کل کشور ادامه داد: امروز دنیا به این نتیجه رسیده که بدون حضور ایران امکان پایان دادن به مناقشات منطقه ای غیر ممکن است چرا که جمهوری اسلامی درحل بحران های منطقه ای از قدرت بالقوه زیادی برخوردار است.
 
وی خاطرنشان کرد: تدبیر دکتر روحانی، غربی ها را از توهم ایران هراسی بیدار کرد و به آنان نشان داد که ایران به عنوان عضوی از جامعه ملل حاضر است به مسوولیت های جهانی خود عمل کند.
 
نماینده سابق مردم ارومیه در خانه ملت به گام های مثبت دولت روحانی در داخل کشور اشاره کرد و گفت: آرام کردن جو سیاسی کشور ، تعامل سازنده با مجلس، ثبات قیمت ها و متوقف کردن تورم، قطع دست دلالان و سود جویان از عرصه اقتصاد نمونه بارز نخستین قدم های مثبت دولت در داخل است.
 
حجت الاسلام ذاکر ادامه داد: مقابله و مذاکره با شش قدرت بزرگ جهانی از نشانه های توانمندی ایران اسلامی است و این امر به دنیا ثابت کرد دوران یکه تازی غرب به پایان رسیده و ایران می تواند قطب مهم قدرت در منطقه شود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.