وقتی پای خلاقیت به میان آید، هیچ حد و مرزی برای آفرینش ایده‌های تازه وجود ندارد. ساکنان یک خانه‌ی سالمندان در آلمان در قالب ستا‌ره‌های بزرگ هالیوود فرو رفتند تا ثابت کنند که حتی سن و سال هم نمی‌تواند جلودار خلاقیت شود.

عکس‌های زیر چند عکس از از ۱۲ عکسی هستند که به تقلید از صحنه‌های معروف فیلم‌های کلاسیک هالیوود بازسازی شده و در قالب یک تقویم در شمار اندک منتشر شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از دویچه‌وله این تقویم و چهره‌های آن همگی ساکنان یک خانه سالمندان در آلمان هستند.

*مری پاپینز بانمک و مهربان را که با کیف و چتر بزرگش برای نگهداری از بچه‌های آقای بنکس از آسمان به زمین فرود آمد، یادتان هست؟ این فیلم موزیکال با بازی جولی اندروز در نقش مری پاپینز به یکی از مشهورترین فیلم‌های موزیکال کودکان در تاریخ سینما بدل شد. ارنا شنک ۷۸ ساله در نقش مری پاپینز و با کمک فوتوشاپ بر فراز لندن به پرواز درآمده است.پیرزنی در شمایل مرِ‌ی‌پاپینز

چه کسی است که این صحنه معروف از فیلم تایتانیک را نشناسد؟ اندکی پیش از برخورد کشتی با کوه یخ و زمانی که جک (لئوناردو دی کاپریو) روی دماغه کشتی با رز (کیت وینسلت) می‌ایستند. ارنا روت (۸۶ ساله) و آلفرد کلباخ (۸۱ ساله) این لحظه را به خوبی بازسازی کرده‌اند.بازسازی صحنه معروف تایتانیک

هیچ‌وقت برای راندن یک "چاپر" دیر نیست. والتر لوزر ۹۸ ساله به همراه کورت نوی‌هاوس ۹۰ ساله صحنه‌ای از فیلم "ایزی رایدر" محصول ۱۹۶۹ به کارگردانی دنیس هاپر را بازسازی کرده‌اند. آنها در نقش بیلی (با بازی دنیس هاپر) و وایات (با بازی پیتر فوندا) فرو رفته‌اند. این دو مرد سالخورده پس از پایان عکاسی قصد پیاده‌شدن از روی این موتورها را نداشتند و اصرار داشتند که اندکی موتور برانند.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.