بازار اجاره,تعزیراتی شدن بازار اجاره,وزیر راه و شهرسازی

آخوندی: ‌آزاد راه تهران - شمال را تمام می کنم

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تعزیراتی شدن بازار اجاره نیز گفت: قرارداد های اجاره ، دستوری انجام نمی شود بلکه باید قوانین را بازنگری کنیم و در اجرای پروژه های زیربنایی باید ابزارهای مالی جدید و مشارکت بخش خصوصی را توسعه دهیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قول می دهم در دوره مسئولیتم آزاد راه تهران - شمال افتتاح شود؛ افزود: این پروژه را در دستور کار داریم و حتما پیگیری می کنیم.
به گزارش واحد مرکزی خبر، وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران گفت: نرخ مسکن مهر افزایش پیدا نمی کند.

عباس آخوندی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر افزایش قیمت مسکن مهر گفت: هیچ افزایش نرخی در مسکن مهر نداریم و با همان نرخ قبلی پروژه ها ادامه پیدا می کند.
وی با بیان اینکه به هیچ وجه اعتقادی به دخالت در بازار مسکن ندارم افزود : هیچ امتیازی برای افزایش قیمت ساخت مسکن مهر به کسی داده نمی شود و همه باید به قراردادها پایبند باشند.

آخوندی درباره ادامه ساخت مسکن ویژه تهرانسر نیز گفت : مسکن ویژه سهمی در بازار ندارد.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره تکمیل آزاد راه تهران - شمال افزود: این پروژه را در دستور کار داریم و حتما پیگیری می کنیم، ضمن آنکه اصلی ترین بخش آن اصلاح ساختار مدیریتی و ساختار سرمایه گذاری است که باید بررسی شود در غیراین صورت در بحث مهندسی مشکلی نداریم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قول می دهم در دوره مسئولیتم آزاد راه تهران - شمال افتتاح شود گفت: قرارگاه خاتم از این پروژه کنار گذاشته نمی شود و ما هیچ تصمیمی در این خصوص نداریم.
وی با بیان که پروژه های موجود تامین اعتبار شده است افزود:همه سیاست های قبلی در حوزه مسکن پیگیری می شود و به زودی مناقصه ساخت فاز دوم فرودگاه امام خمینی (ره) را برگزار خواهیم کرد.

آخوندی گفت: احیای طرح جامع حمل و نقل هم انجام می شود که دو فاز آن تاکنون انجام شده و سه فاز بعدی آن در حال بررسی است و به زودی تمام می شود.
وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تعزیراتی شدن بازار اجاره نیز گفت: قرارداد های اجاره ، دستوری انجام نمی شود بلکه باید قوانین را بازنگری کنیم و در اجرای پروژه های زیربنایی باید ابزارهای مالی جدید و مشارکت بخش خصوصی را توسعه دهیم.

وزیر راه و شهرسازی درباره مهمترین برنامه کاری و فوری خود در وزارت راه و شهرسازی نیز گفت: مهمترین برنامه بهبود محیط کسب و کار با کمک متخصصان و ساخت مسکن است و فکرمی کنم که فعالان صنعت حمل و نقل می توانند سهم بیشتری از بازار بین المللی داشته باشند و درآمد بیشتری کسب کنند.

وی با بیان اینکه ما برای ایجاد زیرساخت ها و مدیریت مسکن مهر فعالیت می کنیم افزود: درباره مسکن اجتماعی در فرصت های بعدی صحبت می کنیم و فعلا پروژه ها طبق سیاست های قبلی انجام می شود.

وی درباره متوقف شدن پرداخت وام مسکن نیز افزود: بنده دیروز به بانک مسکن ابلاغ کردم که هیچ  شعبه ای حق ندارد پرداخت وام مسکن را متوقف کند و تمام سیاست های گذشته باید ادامه یابد./واحد مرکزی خبر

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.