صادق درودگر ,فوتبال ایران

درودگر : آقای هدایتی نشان بدهید یک بچه‌تهران و اهل دولاب هستید!/ کار خیر نیاز به رپرتاژ آگهی ندارد

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: آقای حسین هدایتی با عمل به قولی که به مردم خوب انزلی دادید نشان بدهید یک بچه تهران مشتی و اهل دولاب هستید.

صادق درودگر در مورد اظهارات حسین هدایتی گفت:‌ آقای هدایتی کار خیر نیاز به رپرتاژ آگهی ندارد. در مسیری که قدم برداشته‌ای ثبات عمل داشته باش. شما اگر در این فصل در ملوان می‌ماندید 7.5 میلیارد تومان باید هزینه‌های باشگاه را پرداخت می‌کردید اما مسئولان شهر را متقاعد کردید که سهام‌ باشگاه را از شما بگیرند و از عضویت در هیئت مدیره باشگاه خارج شوید.

وی ادامه داد:‌ شما خیلی باهوش هستید چون به من گفتید تا زمانی که آگهی رسمی خروج شما از هیئت‌مدیره را به شما ندهند یک میلیارد را به باشگاه نمی‌دهید. وقتی هم این سند را به شما دادم یک ماه تلفن‌هایم را جواب نمی‌دادید. بعد هم شماره تلفن دیگری از شما پیدا کردم گفتی که بنویس تمام حسا‌ب‌ها تسویه شده تا پول را بدهم.

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: این اتفاقات در حالی رخ داد که 48 میلیون تومان چک شما به آژانس سهند برگشت خورد و آنها این پول را که بخشی از آن مربوط به باشگاه گهر بود را از حساب باشگاه ملوان برداشتند. شما باهوش هستید. زیرا می‌دانستید تمام پول‌هایی که به باشگاه می‌‌دهید را ما در چه اموری هزینه می‌کنیم و همه آن حساب‌ها را از ذی‌حساب باشگاه دریافت می‌کردی. ماهم برای ریال به ریال هزینه‌ها سند داریم و ذی‌حساب رسمی کشور در باشگاه ملوان فعالیت می‌کند.

درودگر با اشاره به فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: وقتی می خواستیم دراگان اسکوکیچ و بازیکنانی مثل فشنگچی، یوسف‌زاده، شیری و ... را جذب کنیم می‌دانستید که آنها بدون پول به باشگاه نمی‌آیند. دراگان 30 هزار دلار پول می‌خواست.

مدیرعامل باشگاه ملوان افزود: شما در ریز حساب‌های باشگاه بودید. با این حال می‌دانم شما با پرداخت این یک میلیارد تومان نه کوچک می‌شوید نه بزرگ. بدهی‌های باشگاه نیز دیگر به شما هیچ ارتباطی ندارد. زیرا شما دیگر از باشگاه خارج شده‌اید و مسئولیتی در قبال بدهی‌های باشگاه ندارید. اما یک فرد متعهد هستید.

 

شما به مردم خوب انزلی تعهد دادید که این یک میلیارد را پرداخت کنید. در حضور مسئولان شهر هم این را گفتید و اکنون هیئت مدیره از من خواسته در این زمینه از مجرای قانونی اقدام کنم. من هم مجری مصوبات هیئت مدیره هستم.

وی افزود: بدهی 6 بازیکن و 2 عضو کادر فنی و فیزیوتراپ ملوان هیچ ارتباطی به شما پیدا نمی‌کند. شما هم به مردم خوب انزلی قول دادید و آنها وقتی می‌بینند شما قول خود را در قبال تیم محبوبشان عملی نمی‌کنید اما به فدراسیون‌های دیگر ورزشی کمک می‌کنید ناراحت می‌شوند و ممکن است چند جوان احساساتی شوند و آن پارچه‌نوشته را در ورزشگاه نصب کنند که من وقتی آن را دیدم دستور جمع‌آوری‌اش را دادم.

 

از شما هم می‌خواهم به تعهدتان به تیم فوتبال ملوان و مردم خوب انزلی عمل کنید. شما بارها در رسانه‌ها و مصاحبه‌هایتان این قول را داده بودید که یک میلیارد تومان به باشگاه ملوان می‌دهید من هم از شما می‌خواهم به این قولتان عمل کنید و از رسانه‌ها هم می‌خواهم دیگر هیچ جا اسم شما را به نام مالک اسبق ملوان هم ننویسند.

درودگر افزود: چیزی بین من، شما و خدا هست که امیدوارم این مسئله همچنان بین من و شما و خدا بماند و مجبور نشوم خیلی مسائل را بگویم که زیبنده نیست. شما که همیشه می‌گویید بچه تهران، دولاب و مَشتی‌ هستید بهتر است این بار هم نشان دهید که یک بچه تهران مشتی و دولابی هستید که به قول خود عمل می کنید و باشگاه ملوان را در میانه راه قال نمی‌گذارید. زیرا در صورتی که این پول به باشگاه برسد خیلی از مشکلات ملوان حل می‌شود./فارس

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.