تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi

 احضار مرتضوی به دادسرا , سعيد مرتضوي دادستان سابق تهران

ميرمجيد طاهري خبر داد :احضار مرتضوی به دادسرا

وكيل مدافع خانواده مرحوم روح الاميني از احضار سعيد مرتضوي دادستان سابق تهران به دادسرا در رابطه با بخش ديگري از حادثه بازداشتگاه كهريزك خبر داد.

«ميرمجيد طاهري» روز سه شنبه ، با بيان آنكه بخشي از شكايت ما همچنان در دادسرا جريان دارد و پيگير آن هستيم، افزود: خيلي وقت است كه مرتضوي درباره اين بخش از شكايت ما به دادسرا احضار شده ولي هنوز در دادسرا حاضر نشده است. 

وكيل مدافع خانواده مرحوم روح الاميني گفت: اين بخش از شكايت صورت گرفته نيز سير قانوني خود را در دادسرا طي مي كند و منتظر حضور مرتضوي در دادسرا هستيم. طاهري يادآور شد: اين بخش از پرونده در واقع ادامه پرونده قبلي است كه دادسرا به دادگاه ارسال نكرده بود و در اين بخش نيز حيدري فرد و مرتضوي مورد شكايت واقع شده اند.

وكيل مدافع خانواده مرحوم الاميني با بيان اينكه قانون براي همه يكسان است، گفت: اگر مرتضوي در دادسرا حضور نيابد بايد مطابق قانون با وي برخورد شود. 

وكيل مدافع خانواده مرحوم روح الاميني همچنين درباره پرونده موسوم به قضات كهريزك كه خرداد ماه امسال محاكمه متهمان آن برگزار و منجر به صدور راي شد، گفت: اين پرونده نيز براي رسيدگي در مرحله تجديدنظر به ديوان عالي كشور ارسال شده و به شدت پيگير آن هستيم. 

وي با بيان آنكه رسيدگي هاي ديوان عالي كشور شكلي است، افزود: البته بايد به اين مساله توجه داشت كه اين پرونده يك پرونده معمولي نيست و لوايح زيادي در آن وجود دارد و تحقيقات بسياري در اين زمينه صورت گرفته است.

طاهري يادآور شد: در واقع اين پرونده ادامه همان پرونده دادسراي نظامي است كه خيلي ها محاكمه شدند و از خيلي از افراد و شهروندان عادي تحقيق شد، هرچند كه اوراق اين پرونده زياد است. 

براساس اين گزارش، دادگاه رسيدگي به اتهامات قضات كهريزك ابتداي خرداد ماه امسال پس از ۱۱ جلسه رسيدگي در شعبه ۷۶ دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي سيامك مدير خراساني پايان يافت و اواخر خرداد ماه نيز احكام متهمان صادر شد. پس از صدور حكم از سوي دادگاه، هر سه متهم و دو نفر از شكات به راي دادگاه اعتراض كردند و پرونده براي رسيدگي در مرحله تجديد نظر به شعبه نهم ديوان عالي كشور ارسال شد. /ايرنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.