کوالالامپور - روزنامه نيوزيلندي دامينيون پست در گزارشي با اشاره به ادعاهاي نتانياهو نخست وزير رژيم صهيونيستي درباره حمله به مراکز هسته اي ايران، نوشت: اکنون اين سوال که آيا اسرائيل توان اجراي اين ادعا را دارد؟ تبديل به يک کابوس براي نتانياهو شده است.

 

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از مالزي، اين روزنامه در ادامه مي افزايد: اکنون اين ادعا مطرح شده از سوي نخست وزير اسرائيل مبني بر اينکه "در دولت من به ايران اجازه داده نخواهد شد که اتمي شود"، تبديل به کابوسي براي او شده است.

 

اين روزنامه در ادامه مي نويسد: زمان براي نتانياهو بسيار سخت است چرا که وي با اين سوال مواجه است که آيا مي تواند دستور حمله به تجهيزات هسته اي ايران را بدهد و به تبع آن خود را دچار گرفتاري و بحران بزرگ کرده و کل منطقه خاورميانه را ناآرام کند؟

 

به نوشته اين روزنامه، نتانياهو يکي از شعارهاي مبارزات انتخاباتي خود را مبني بر اينکه "در دولت من به ايران اجازه داده نخواهد شد که اتمي شود" قرار داده بود، اما امروز با بسياري از متخصصين و کارشناسان نظامي و سياسي گذشته و کنوني در حال مذاکره است که آيا اسرائيل توان اين رويارويي با ايران را دارد.

 

اين روزنامه در ادامه اين گزارش به روند تحولات هسته اي ايران و تهديدات غرب پرداخته و مي نويسد: ايران با آرامش و بدون ترس از تهديدها به فعاليت هاي هسته اي خود ادامه داده و حتي با به دست گرفتن ابتکار عمل پيشنهادهاي جديد نيز به غربي ها ارايه مي کند

.

اين روزنامه مي افزايد: منوچهر متکي وزير خارجه ايران گفته است ايران حاضر است 400 کيلوگرم اورانيم با غلظت سه و نيم درصد را در کيش تحويل دهد و در ازاي آن از آژانس سوخت با غلظت 20 درصد دريافت کند که اين خود نشان مي دهد که ايران قصد دارد با ابتکار عمل خود برنامه هاي غرب را ناکام گذارد.

 

 

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.