فرداآخرين روزثبت شماره حساب سرپرست خانوار


ثبت شماره حساب افراد بدون اجازه و رضايت آنها در حالي اتفاق افتاد كه پيش از اين بر محرمانه بودن اطلاعات مردم در طرح جمع آوري اطلاعات اقتصادي خانوار مكرر تاكيد شده بود.

فردا در حالي مهلت سرپرستان خانوار در سه استان تهران، قم و قزوين براي ثبت شماره حساب در سامانه اينترنتي وزارت رفاه و تامين اجتماعي به پايان مي‌رسد كه هنوز مشكل مربوط به ثبت خودسرانه شماره حساب توسط برخي بانك‌ها در اين پايگاه برطرف نشده‌ است.

مهلت ثبت نام يك هفته‌اي سرپرستان خانوار در اين سه استان از 25 مرداد ماه آغاز شد، اما از همان روز اول برخي مراجعه كنندگان در كمال تعجب متوجه شدند كه شماره حساب آن‌ها به طور خودكار در سامانه اينترنتي وزارت رفاه و تامين اجتماعي ثبت شده و امكان تغيير آن نيز وجود ندارد.

اين اتفاق در حالي از سوي مديرعامل يكي از بانك‌ها تكذيب شد كه پيغام "شماره حساب شما پيش از اين ثبت و تاييد شده و در حال حاضر امكان تغيير آن وجود ندارد" هر گونه تكذيب اين كار را بي معنا مي‌كرد.

ثبت شماره حساب افراد بدون اجازه و رضايت آنها در حالي اتفاق افتاد كه پيش از اين بر محرمانه بودن اطلاعات مردم در طرح جمع آوري اطلاعات اقتصادي خانوار مكرر تاكيد شده بود.

با اين وجود اگرچه اظهارات متناقضي از سوي مسوولان در اين باره صورت گرفت و به عنوان مثال در حالي كه مديرعامل يكي از بانك‌ها اين اتفاق را تكذيب ولي بلافاصله استاندار تهران آن را تاييد كرد و برخورد با خاطيان را خواستار شد، اما همه اين حرف‌ها بي‌نتيجه ماند و اين اشتباه عمدي يا سهوي تا كنون اصلاح نشده است.

با اين وجود تماس خبرنگار ايسنا با مركز پيام وزارت رفاه و تامين اجتماعي به نتيجه رسيد و اپراتور اين مركز پس از تاييد بروز اين مشكل، اعلام كرد كه مهلتي براي اصلاح شماره حساب‌ها اعلام خواهد شد و افراد متقاضي نبايد از اين بايت نگران باشند.

در حالي كه مهلت يك هفته‌اي ثبت شماره حساب‌ها فردا به پايان مي‌رسد و هنوز اقدامي براي اصلاح آنها صورت نگرفته‌ است، اين سوال همچنان پابرجاست كه وقتي در فرايند ساده‌اي مانند ثبت شماره حساب‌ها اختلال صورت گرفته‌ است، چه تضميني وجود دارد كه در مراحل عملياتي اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها اختلال‌هاي ديگري به وجود نيايدرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.