قذافي: درصورت حمله غرب، اعلام جهاد كرده و با القاعده هم‌پيمان مي‌شوم

 

رهبر ليبي با تاكيد بر بي‌اعتمادي خود در كشورهاي غربي اعلام كرد كه در صورت حمله غرب به ليبي با القاعده هم پيمان خواهد شد.

معمر قذافي، رهبر ليبي در گفتگو با شبكه ان.تي.وي آلمان اظهار داشت: آلمان تنها كشور غربي است كه مي‌تواند در بخش نفت در ليبي در آينده سرمايه‌گذاري كند.

به نوشته روزنامه الشرق الاوسط، وي در ادامه افزود: من اعتمادي به شركت‌هاي نفتي غربي ندارم چرا كه آنها عليه من توطئه كردند.

قذافي هم‌چنين تاكيد كرد: قراردادهاي نفتي در آينده با شركت‌هاي روسي، چيني و هندي بسته خواهد شد. ما ديگر به غرب توجهي نمي‌كنيم.

رهبر ليبي در ادامه افزود: در صورت اين كه كشورهاي غربي به ليبي حمله كنند با القاعده هم پيمان مي‌شويم و جهاد اعلام مي‌كنيم.

وي هم‌چنين تاكيد كرد: ما از موضع آلمان در قبال ليبي تشكر مي‌كنيم اين كشور موضع بسيار خوبي در قبال ما اتخاذ كرد. ليبي در آينده با شركت‌هاي آلماني همكاري خوبي خواهد داشت.

قذافي در ادامه افزود: من هيچ پستي در ليبي ندارم بنابراين نمي‌توان عليه من انتقاد كرد. آيا كسي اليزابت دوم، ملكه انگليس را به دليل اتخاذ سياست‌هايش نقد مي‌كند؟

وي هم‌چنين تاكيد كرد: آلمان بايد كرسي‌ دايمي در شوراي امنيت داشته باشد.

رهبر ليبي در ادامه حوادث صورت گرفته در كشورش را حوادثي بسيار كوچك توصيف كرده و تاكيد كرد: اين حوادث به زودي به پايان مي‌رسد. هيچ تظاهراتي در ليبي برگزار نمي‌شود.

وي همچنين تاكيد كرد: ما گروهك‌هاي مسلح وابسته به اسامه بن لادن، رهبر القاعده در شرق كشور را از بين مي‌بريم و همه مسائل به مسير طبيعي خود بازمي‌گردد.

قذافي همچنين عنوان داشت: اخباري در مورد سركوب تظاهركنندگان منتشر شده است. اين اخبار دروغ است. من چه اقدامي انجام داده‌ام كه اميد كشورهاي اروپايي و آمريكا را از بين برده‌ام؟

رهبر ليبي در ادامه تاكيد كرد: ما خواهان اعزام كميته‌ي تحقيقات در خصوص حوادث اخير در ليبي هستيم. تعداد كشته شدگان در اين حوادث 150 الي 200 تن است و نصف اين افراد را نيروهاي امنيتي تشكيل مي‌دهند...../تحلیل:عصرایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.