تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi

 

رازگشایی از جسد رها شده در باغ

 

مخفیگاه ۴ مرد افغان كه به اتهام قتل زنی جوان تحت تعقیب پلیس استان تهران قرار داشتند شناسایی شد و ۲ نفر از عاملان این جنایت دستگیر شدند.

متهمان كه همگی از اتباع افغان هستند، در پی ارتباط پنهانی با زنی جوان، او را به ساختمان نیمه كاره در یكی از محله های شهر منتقل كرده و به قتل رسانده بودند.

اوایل خردادماه امسال مرد نگهبان وقتی وارد باغ كارفرمایش در یكی از محله های محمدشهر كرج شد، كنار یكی از درختان باغ، نایلونی مشكی رنگ را مشاهده كرد.

وی با مشكوك شدن به اوضاع به درخت نزدیك شد و با دیدن پای زنی كه از نایلون بیرون زده بود، وحشت كرده و سراسیمه محل را ترك كرد.

او به سمت كلانتری محل به راه افتاد و ماموران را در جریان كشف جسد زنی ناشناس در داخل باغ كارفرمایش قرار داد.

ماموران پس از شنیدن اظهارات مرد نگهبان، عازم محل حادثه شدند.

 

كشف جسد زن ناشناس

با حضور در محل معلوم شد جسد متعلق به زنی است كه چند روز از زمان مرگ وی می گذرد.

با گزارش این جنایت به حسینی رازلیقی، بازپرس كشیك ویژه قتل دادسرای كرج و با هماهنگی قضایی جسد زن جوان برای تشخیص هویت و علت مرگ به پزشكی قانونی منتقل شد.

با تشكیل پرونده ای در این رابطه، تحقیقات كارآگاهان جنایی آگاهی استان تهران آغاز شد.

با شروع تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت، ماموران به بررسی پرونده های زنان گمشده پرداختند كه معلوم شد تصویر یكی از آنها به مقتول شباهت دارد.

بنابر این ماموران از خانواده وی خواستند تا با حضور در پزشكی قانونی مقتول را شناسایی كنند كه به این ترتیب هویت وی تایید شد.

با مشخص شدن هویت مقتول، ماموران به تحقیق از خانواده اش پرداختند كه معلوم شد وی برای خرید از خانه اش در یكی از محله های شهر خارج شده و دیگر بازنگشته است. كارشناسان پزشكی قانونی نیز نظر دادند زن جوان بر اثر خفگی كشته شده است.

 

كشف تلفن همراه مقتول راز گشود

تحقیقات پلیسی برای یافتن قاتل مرموز ادامه داشت تا این كه اوایل آبان امسال ماموران اطلاع یافتند گوشی تلفن همراه مسروقه مقتول در اختیار یك مرد افغان قرار دارد.

بنابراین وی شناسایی و برای ادامه تحقیقات به اداره جنایی آگاهی استان تهران منتقل شد و در بازجویی های پلیسی ادعا كرد با مقتول آشنایی نداشته و گوشی تلفن همراه را از یكی از دوستانش امانت گرفته و از سرقتی بودن آن بی اطلاع است.

با ثبت اظهارات وی، دوست مرد افغان تحت تعقیب قرار گرفت و در یكی از محله های كرج دستگیر شد.

این متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی استان تهران در بازجویی، خود را بیگناه دانست تا عاقبت هفته گذشته راز مرگ زن جوان را فاش كرد.

 

اعتراف به حضور در محل جنایت

متهم پرونده در اظهاراتش به پلیس گفت: یكی از دوستانم به نام حسین نگهبان یك ساختمان نیمه كاره در محمدشهر كرج بود و من همراه ۲ نفر از دوستانم به ملاقات وی می رفتیم.

وی افزود: در جریان این رفت و آمدها پی بردیم او با زنی آشنا شده است. بنابر این شب حادثه زن جوان را به اتاقك نگهبانی دعوت كرد و ما هم آنجا حضور داشتیم.

متهم یادآور شد: زن جوان با مشاهده ما شروع به فریاد كرد. در همین موقع ۲ نفر از دوستانم به زن جوان حمله ور شده و او را خفه كردند.پس از اطمینان از مرگ آن زن، اموالش را سرقت كردیم و بعد از یك روز، نیمه شب جسد را به یك باغ منتقل كردیم و متواری شدیم.

با ثبت اظهارات وی، همدستانش تحت تعقیب قرار گرفتند كه یكی از آنها دستگیر شد.

در تحقیق از این متهم نیز معلوم شد وی شب حادثه در ساختمان نیمه كاره حضور داشته و عاملان جنایت ۲ هموطن وی بودند كه به طرز مرموزی ناپدید شده اند.

بنابراین گزارش، ۲ متهم با قرار قانونی روانه زندان شدند. جستجو برای یافتن ۲ افغان فراری كه زن جوان را به قتل رسانده اند، ادامه دارد.... / گزارش : جام جم آنلاین رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.