قصاص، مجازات عامل قتل زن ایرانی در خانه متروکه

مرد افغان که متهم به قتل زن ایرانی در خانه متروکه می باشد پس از محاکمه در دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد.

به گزارش تهران امروز او گفت: راز این جنایت 28 شهریور سال گذشته همزمان با کشف جسد زن جوانی در یک خانه متروکه فاش شد. ماموران پس از حضور در محل جنایت دریافتند زن جوان بر اثر خفگی جان باخته و چند روزی از مرگ او می‌گذرد. در ادامه جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کاراگاهان به تحقیق از مرد صاحبخانه پرداختند.

او گفت: قصد بازسازی خانه را داشتم به همین خاطر یک کارگر افغانی به نام گل آقا را استخدام کرده و او در خانه مشغول کار بود. امروز همسایه‌ها با من تماس گرفته و مدعی شدند از داخل خانه بوی تعفن به مشام می‌رسد و من هم برای بررسی موضوع به اینجا آمده و با جسد این زن روبه‌رو شدم اما هیچ اثری از گل آقا نبود. کارآگاهان که احتمال می دادند گل آقا با این جنایت مرتبط باشد دستگیری او را در دستور کار قرار دارد و بعد از تجسس های گسترده موفق به دستگیری کارگر افغان شدند.

مرد جوان در بازجویی‌ها با انکار قتل گفت: شب حادثه مقتول به همراه یکی از دوستانم به نام جاوید به خانه متروکه آمد.صبح که از خواب بیدار شدیم متوجه مرگ زن ناشناس شده و از ترس از محل گریختیم. با کشف این سرنخ ماموران جاوید را دستگیر کرده که او در بازجویی‌ها گفت: من درخیابان با مقتول آشنا شدم و شب حادثه او را به خانه گل آقا آوردم اما نمی‌دانم چرا صبح وقتی از خواب بلند شدیم او مرده بود. با توجه به اینکه پزشکی قانونی علت مرگ را فشار بر عناصر حیاتی بدن و خفگی اعلام کرده بود، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

قاضی عبداللهی با تشریح کیفر خواست گفت: با توجه به اینکه اولیای دم مقتول شناسایی نشده‌اند دادستان به نمایندگی از آنها برای متهم تقاضای قصاص دارد. پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شده و جاوید را به قصاص محکوم کردند./تهران امروز

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.