تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi

اخبار ,اخبار حوادث ,دزدهای مسلح

اخبار حوادث - دستگیری دزدهای مسلح خانه سرایدار

چهار مرد مسلح که به قصد سرقت وارد یک اداره دولتی در شهرستان گنبد در استان گلستان شده و با محبوس کردن چهار عضو خانواده مرد سرایدار، اموال آنها را همراه یک دستگاه خودرو و تراکتور دزدیده بودند، پس از دو سال فرار دستگیر شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان گنبد به جام جم گفت: رسیدگی به این پرونده هجدهم آذر 91 هنگامی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت که مردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از حمله مسلحانه به خانواده چهار نفره مرد سریدار در یک اداره دولتی خبرداد.

 

سرهنگ محمدعلی عسگری افزود: ماموران انتظامی با اعزام به محل، مشاهده کردند قفل درورودی ساختمان سرایداری تخریب شده و زن سرایدار و دو فرزندش با دست و پای بسته درون یکی از اتاق ها زندانی شده اند و مرد سرایدار نیز با دست و پای بسته و بی هوش در اتاق دیگری افتاده و اموال قیمتی آنها و مقادیری پول از خانه آنها سرقت شده است.

 

وی یادآور شد: درپی این حادثه، مردسرایدار به مرکز درمانی منتقل شد و ساعاتی بعد به هوش آمد و به پلیس گفت: شب با شنیدن صدایی از خوب بیدار شده و خودم را به حیاط رساندم و چهار مرد غریبه را دیدم که سلاح شکاری داشتند. آنها به من حمله کردند و بابستن دست و پای اعضای خانواده ام اموالم را سرقت کردند، وقتی مقاومت کردم با سلاح ضربه ای به سرم زدند که بی هوش شدم.

 

فرمانده انتظامی شهرستان گنبد گفت: در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد سارقان علاوه بر سرقت اموال خانه مرد سرایدار، یک دستگاه تراکتور و یک خودروی سواری وانت که در محل کارش بود را نیز سرقت کرده و متواری شده اند. با تشکیل پرونده و به دستور قضایی تحقیقات برای دستگیری سارقان مسلح آغاز شد تا این که دو روز پیش ماموران انتظامی با گذشت دو سال از زمان حادثه، رد پای سارقان مسلح را در یکی از محله های جنوبی شهر به دست آوردند.با به دست آمدن این اطلاعات، پاتوق احتمالی دزد های مسلح زیر نظر گرفته شد و ماموران انتظامی با اعزام به مخفیگاه متهمان، آنها را دستگیر کردند و با انتقال به پلیس آگاهی آنها به سرقت از خانواده مرد سرایدار اعتراف کردند.

 

وی گفت: در تحقیقات یکی از سارقان گفت من و دوستم سابقه سرقت داریم. مدت ها بود قصد سرقت از یک اداره دولتی را داشتیم و در این ارتباط اداره مرد سرایدار ـ شاکی ـ را انتخاب کردیم و با توجه به این که در حاشیه آن اداره مزرعه کوچکی وجود داشت، امکان فرار ما را آسان تر می کرد. بنابراین برای سرقت به دنبال افراد دیگری بودیم که با دو جوان دانشجو آشنا شدیم که شهرستانی بودند. با وعده به دست آوردن پول و اموال در اداره دولتی آنها را فریب دادیم و آنها با ما همراه شدند.

 

عسگری یادآور شد: در پی اعتراف این دو متهم، دو همدست دیگر آنها نیز در شهر مشهد شناسایی و دستگیر شدند و با انتقال به پلیس آگاهی و مواجهه حضوری با دو سارق دیگر به همدستی با آنها اعتراف کردند.

 

بنا بر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهمان تحقیقات تکمیلی از آنها در حالی ادامه دارد که تراکتور سرقتی نیز از مخفیگاه اعضای باند کشف شده است.

اخبار حوادث - جام جم

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.