اخبار,اخبار سیاسی , صادق زیباکلام

صادق زیباکلام، در باره نامه محمدرضا رحیمی معاون رئیس‌جمهور در دولت دهم گفت: متهمان ردیف اول و دوم پرونده فساد شرکت بیمه ایران، اصول گراها و شخص احمدی‌نژاد هستند.

این فعال سیاسی و استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران به سايت «انتخاب خبر» گفت: اگر قرار باشد منصفانه قضاوت كنيم بايد بگوييم اصول گرایان متهم ردیف اول، آقای احمدی‌نژاد متهم ردیف دوم و آقای محمدرضا رحیمی متهم ردیف سوم اين پرونده مي‌باشند. وی با اشاره به این که برداشت پول‌ها توسط آقای رحیمی صورت مي‌گرفته، افزود: نکته اساسی این است که وی با این پول‌ها چه کاری انجام مي‌داده است؟ آیا آنها را تبدیل به دلار مي‌کرده و به خارج از کشور مي‌فرستاده یا ارز، طلا و زمین خریداری مي‌کرده یا خیر؟ که پاسخ این سوال‌ها منفی است؛ در واقع آقای رحیمی، هیچ مقداری از این پول‌ها را به مصرف شخصی خود نرسانده بلکه در واقع بخشی از این پول‌ها به نمایندگان اصولگرای مجلس داده مي‌شده است.

این فعال سیاسی با پرسش این سوال که علت هزینه کردن این پول‌ها برای نمایندگان اصولگرای مجلس چه بوده است، تصریح کرد: این پول‌ها به این دلیل به نمایندگان اصولگرای مجلس داده مي‌شده تا حمایت آنها برای آقای احمدی‌نژاد، خریداری شده و تضمین شود؛ به همین دلیل، اصولگرایان در این ماجرا متهم ردیف اول هستند و آقایان احمدی‌نژاد و رحیمی متهم ردیف دوم و سوم مي‌باشند.

زیباکلام اظهار داشت: در واقع آقای رحیمی یک قطعه از پازل است که البته قطعه مهمی نیز بوده است، اما باید دید آقای رحیمی سال 1385 چه مقدار پول داشته و آقای رحیمی سال ۱۳۹۲ چه مقدار؟ در این خصوص، به نظر نمي‌رسد در فاصله این سال‌ها دارایی آقای رحیمی و خانواده اش تغییری کرده باشد. وی اضافه کرد: این که نامبرده حدود 5 میلیارد پولی که در حال حاضر صحبت آن هست را چه کرده، این پول برای حمایت از آقای احمدی‌نژاد به اصول گراها داده مي‌شده است؛ بنابراین آقای رحیمی، تنها مي‌تواند متهم ردیف سوم پرونده باشد.
 
  اخبارسیاسی  -  انتخاب  رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.