پرونده دو مرد افغان که سه عضو خانواده‌ای را قربانی سرقت مرگبار کرده بودند روی میز قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفته است و آنها به‌زودی محاکمه می‌شوند.

کارآگاهان جنایی استان فارس چندی قبل از وقوع جنایتی هولناک در منزلی مسکونی مطلع شدند و به محل حادثه رفتند.

 

آنها ابتدا جسد زنی میانسال را یافتند که کبودی‌های دور گلوی او نشان می‌داد قاتل یا قاتلان وی را خفه کرده‌اند. پلیس در ادامه با جسد پسری جوان مواجه شد.

 

عاملان جنایت علاوه بر تلاش برای خفه‌کردن این فرد ضرباتی را نیز با استفاده از جسمی سخت به سر او وارد کرده بودند. سومین مقتول نیز مردی میانسال بود که سرش به شدت مجروح و دچار خونریزی شده بود.

 

مأموران در همان بررسی‌های ابتدایی دریافتند دو مرد کشته‌شده پسر معلول و شوهر صیغه‌ای زن میانسال هستند. بررسی در صحنه جرم فاش کرد عامل یا عاملان جنایت از خانه قربانیان پول و تلفن‌های همراه را سرقت کرده‌اند؛ به این ترتیب فرضیه دزدی مرگبار پیش ‌روی پلیس قرار گرفت.

 

افسران جنایی در بررسی‌های خود به این نتیجه رسیدند قاتل یا قاتلان از موقعیت خانه مقتولان به‌خوبی آگاه بودند. آنها که دنبال فرد یا افرادی آشنا می‌گشتند مطلع شدند چندی قبل مردی افغان به نام محمود به‌عنوان گچ‌کار در این خانه کار می‌کرد. محمود از زمان وقوع جنایت محل سکونتش را ترک کرده و به مکانی نامعلوم رفته بود.

 

همین مسئله سوء‌ظن را نسبت به مرد افغان بیشتر کرد و مأموران تجسس‌های وسیعی را برای یافتن وی انجام دادند تا اینکه متوجه شدند او به استان گیلان رفته و در آنجا پنهان شده است.

 

به این ترتیب گروهی از ماموران با اخذ نیابت قضایی به محل اختفای محمود رفتند و او را بازداشت کردند. متهم پس از انتقال به استان فارس تحت بازجویی قرار گرفت و به ارتکاب قتل‌ها اعتراف کرد و گفت این جنایت را با هم‌دستی برادرزاده‌اش انجام داده است.

 

با این اعتراف کارآگاهان در ادامه متهم دوم را دستگیر کردند و تحقیقات از آنها ادامه یافت تا اینکه چندروز پیش کیفرخواست متهمان صادر شد؛ به این ترتیب پرونده در اختیار دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت و آن دو به‌زودی محاکمه می‌شوند.

اخبار حوادث - شرق

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.