تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: در آموزش و پرورش استان مهاجرت بی‌رویه نیروی انسانی به‌ویژه بعد از بروز پدید گرد و خاک را شاهد هستیم.

آمار خروج از استان و جابه‌جایی درون استانی بالاست. در سال جاری تعدادی از همکاران بازنشسته خواهند شد و این بر مشکلات کمبود نیروی انسانی می‌افزاید. کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان بیش از سایر استان‌هاست که لازم است این مشکل به صورت ویژه از سوی وزارت آموزش و پرورش پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: جهت حل مشکل نیروی انسانی در حال تشکیل کمیته سامان‌دهی نیروی انسانی هستیم. این کمیته متشکل از تمام معاونین اداره‌کل و مدیران اداره‌ها زیر نظر مستقیم مدیرکل است که وظیفه سامان‌دهی و حل مشکل نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان دارد. جلوگیری از نقل و انتقالات بی‌جا، جلوگیری از فعالیت‌های غیرآموزشی و غیرتخصصی و به‌کارگیری درست سرباز معلم مطابق با رشته و تخصصی از مهم‌ترین اهداف این کمیته است.

چلداوی ادامه‌داد: قطعا این مشکلات و کمبود نیروی انسانی بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تاثیرگذار خواهد بود. تمام این موارد در کمیته ساماندهی نیروی انسانی، مطرح و برای حل آنها تلاش می‌شود. همچنین موضوع افت تحصیلی در کمیته برنامه‌ریزی با کارگروه‌های تخصصی از تمام جوانب مورد تحقیق و بررسی قرار می‌گیرد و برای مقابله با آن برنامه‌ریزی می‌شود.

وی با اشاره به لزوم ورود وزارت به صورت ویژه جهت برطرف کردن کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان، تصریح کرد: کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان از تمام استان‌ها بالاتر است، به‌طوری که در هر منطقه، مدرسه، مقطع آموزشی و رشته، این کمبود وجود دارد و حتما باید این کمبود به صورت ویژه و با مجوز خاص از سوی وزارت آموزش و پرورش برطرف شود. این امر قطعا با همکاری مسئولان استانی و پیگیری نمایندگان استان در مجلس محقق می‌شود.

 

اخباراجتماعی - ایسنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.