تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi
470740-482599.jpg

 مشاور شهردار و رئيس گروه مشورتي جوان شهرداري تهران گفت: با اطلاعاتي كه در دست داريم، بايد قبول كنيم كه از ظرفيت جوانان بطور كامل استفاده نمي شود. 
    
به گزارش فارس به نقل از روابط عمومي گروه مشورتي جوان شهرداري تهران، سيد مجيدحسيني در نشست خبري كه به مناسبت روز جوان برگزار شد، اظهار داشت: جمعيت 11 و نيم ميليون نفري تهران بزرگ، بيش از 4 ميليون نفر جوان دارد.

وي با بيان اينكه بزرگترين شاخصه شهر تهران اين است كه تهران، «تهران جوان» است، گفت: بنا به اظهارات كارشناسان فقط 22 درصد از وقت جوانان به اوقات فراغت تعلق دارد. با محاسبه اين آمار و ارقام مي‌بايست براي 390 ميليون نفر روز جوان برنامه ريزي و ارائه خدمات در نظر گرفته شود كه قسمت اعظم آن بايد در تهران بزرگ انجام شود.

مشاور شهردار تهران تصريح كرد: اما در سال گذشته تنها براي 82 ميليون نفر روز جوان ارائه خدمات صورت گرفته است كه اين نشان دهنده ضعف و يا كم كاري در حوزه جوانان است.
وي افزود: ما نيز به رغم تمامي تلاش ها هنوز نتوانسته‌ايم آن طور كه بايد و شايد موفق ظاهر شويم و سازمان دهي كاملي داشته باشيم. در تهران بزرگ مي توان بيش از 41 درصد مشاركت جوانان را در حوزه‌هاي مختلف در نظر گرفت اين درحالي است كه تنها فقط از قسمت بسيار محدودي از اين ظرفيت را استفاده كرده‌ايم.

حسيني گفت:با اين اطلاعاتي كه در دست داريم، بايد قبول كنيم كه مديريت تهران پير شده است و از ظرفيت جوانان بطور كامل استفاده نمي شود. ما نياز به تامل و تدبير در بخش مشاركت جوانان داريم.

وي در ادامه تصريح كرد:‌فعاليت بعدي، گشايش پايگاه مديريت دانش شهري و حمايت از نخبگان است كه تمركز بر انجام فعاليت هاي فكري و انديشمندانه با استفاده از نخبگان كشور و حمايت از آنها خواهد بود. سومين فعاليت شامل واگذاري فعاليت‌هاي قابل واگذاري به مجموعه‌هاي تشكل يافته مانند NGO ها است كه مجموعه‌هايي جوان، پر انرژي، خلاق و مطمئن هستند.
حسيني در پايان گفت: ما تمام تلاشمان را مي كنيم كه بيش از آنچه مي‌گوييم، عمل كنيم.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.