معاون آموزش نیروی انتظامی ، پیرامون شیوه رفتاری ماموران ناجا در طرح برخورد با بدحجابی گفت: برخوردها در این طرح ، به هیچ وجه فیزیکی نیست. باید توجه داشت که اکنون رفتار و گفتار ماموران نیروی انتظامی نسبت به سال گذشته استانداردتر شده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد تقی عصار در گفتگو با خبرنگار مهر ، بیان داشت: در طرح برخورد با بدحجابی دو گونه رفتار وجود دارد که یک طرف آن مردم و سمت دیگرش ماموران نیروی انتظامی قرار دارند.

معاون آموزش ناجا تصریح کرد: در بخش استانداردهای رفتاری مردم ، متاسفانه ملاک ها به خوبی مشخص نیست و از سویی نیز نمی توان خط کش گذاشت و برای مردم تعیین معیار کرد.

وی در ادامه پیرامون رفتار پلیس در طرح برخورد با بدحجابی ، افزود: در رفتار پلیس نیز دو نکته دارای اهمیت است. نخست آنکه در آستانه فصل گرما بیشتر نیاز به فضا سازی های تبلیغاتی است تا دیگر کارها. و دوم رعایت یکسری دستورالعمل هایی که برای مشخص شدن چگونگی برخورد تعیین شده است .

عصار توضیح داد: استانداردهای دقیقی برای چگونگی برخورد تعیین شده که البته یک شبه نمی توان آنها را عملی کرد.

معاون آموزش ناجا متذکر شد: در مجموع ، نیروی انتظامی استانداردهای خود را دارد ولی جامعه فاقد چنین مولفه ای است و ممکن است یک چالش هایی به وجود آید که سعی می کنیم با فضا سازی آن را کاهش دهیم تا در نقطه تقابل با مردم قرار نگیریم .

این مقام بلند پایه انتظامی کشور در ادامه با اشاره به تجربه سالهای گذشته ناجا در اجرای چنین طرحی ، اظهار داشت: امیدواریم که امسال با توجه به روشن تر بودن ابعاد مسئله در برخورد ، با لحاظ کردن تجربه ها ، طرح بهتر اجرا شود.

عصار خطاب به شهروندان توصیه کرد: استانداردهای شناخته شده و مورد پذیرش عموم از سوی شهروندان رعایت شود تا پلیس کمتر مجبور باشد برخورد کند. از مردم این انتظار را نیز داریم که با رعایت میانگین های اخلاق اجتماعی که حتی خارجیان هنگام ورود به ایران آن را می پذریند ، همکاری لازم را در رعایت رفتار استاندارد انجام دهند.

معاون آموزش نیروی انتظامی متذکر شد: شهروندان بدانند که ناجا بنای آن را ندارد که خط کش بگذارد و تعیین اندازه کند بلکه می خواهد میانگین عفت عمومی در جامعه برقرار یاشد.

وی یادآور شد: برخوردها در این طرح ، به هیچ وجه فیزیکی نیست. باید توجه داشت که اکنون رفتار و گفتار ماموران نیروی انتظامی نسبت به سال گذشته استانداردتر شده است.

عصار تاکید کرد: نباید فراموش کرد که استانداردسازی رفتار پلیس در اینگونه طرحها فرایندی کوتاه مدت نیست.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.