تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi
گلي عامري به سمت معاون آموزشي وزارت خارجه آمريکا منصوب شد.   عامري درسال 2005 از سوي جرج بوش به عنوان يکي از اعضاي هيئت سه نفره آمريکا در شصت و يکمين نشست کميسيون حقوق بشر سازمان ملل معرفي شد.
وی هميشه به مسائل آموزشي و مسئله زنان علاقمند بوده و سوابقي چون عضويت در هيئت امناي کالج کتلين گيبل ‌و عضو کميته ناظر ‌اورگان در کمپين‌ براي تحصيلات‌دانشگاهي را در کارنامه خود دارد علاوه بر اين پست‌هاي آموزشي ديگري را نيز بر عهده داشته است.
وي متولد تهران است که در سال 1989 بعنوان شهروند آمريکايي شناخته شد.
  عامری در رشته ارتباطات و ادبيات فرانسه در مقطع کارشناسي فارغ التحصيل و سپس موفق به اخذ مدرک کارشناسي ارشد از دانشگاه استنفورد در رشته ارتباطات شد و در حال حاضر به زبان هاي انگليسي فرانسه اسپانيايي و فارسي صحبت مي‌کند.
گفتني است اين مقام آمريکايي در مي 2007 با ارسال نامه اي به ايرانيان ثروتمند مقيم آمريکا از آنها‌ خواست‌ به ‌يک‌سازمان جديد‌که‌هدف از‌تشکيل‌آن رايزني‌با‌دولت فدرال‌براي لغو‌محدوديت‌هاي تجاري عليه ايران و ازسرگيري روابط ديپلماتيک با تهران بوده است کمک مالي کنند.
  نکته قابل توجه آن که عامري با احراز پست معاون آموزشي وزارت خارجه آمريکا مي‌تواند محققان ايراني را تحت برنامه هاي وزارت خارجه آمريکا به اين کشور منتقل کند.
به گزارش رادیو فردا به نظر مي‌رسد انتصاب گلي عامري به عنوان معاون آموزشي وزارت خارجه آمريکا با سياست آمريکا مبني بر استفاده از ‌ظرفيت‌هاي ديپلماسي عمومي در مقابل ايران همخواني دارد‌ به تعبير ديگر واشنگتن مي‌کوشد با محوريت بخشي به راهبرد گفت‌وگوي مستقيم با مردم، زمينه پيشبرد سياست‌هاي ضد ايراني را از طريق فعاليت‌هاي آموزشي و فرهنگي فراهم کند.   در عين حال حضور چهره‌هاي ايراني در سطوح مختلف سياسي آمريکا و بزرگنمايي اين موضوع از سوي رسانه‌هاي بيگانه با هدف جلب اعتماد افکار عمومي ايران به حاکميت آمريکا صورت مي‌گيرد.


رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت سرور | قیمت پرینتر | دستگاه حضور غیاب ، دستگاه فتوکپی
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.