رئيس كل دادگستري استان آذربايجان شرقي گفت: طي ماه‌هاي گذشته پنج نفر از كاركنان تشكيلات قضايي استان به دليل تخلف و سوءاستفاده، از منصب خود عزل شدند.
 

به گزارش فارس مالك اژدر شريفي امروز در جمع خبرنگاران افزود: اين پنج نفر شامل يك بازپرس، دو داديار، يك رئيس دادگاه و يك دادرس بودند كه پس از عزل و انفصال از خدمت با تشكيلات قضايي آذربايجان‌شرقي ، تصفيه كرده و قطع ارتباط همكاري شده‌اند.
وي ادامه داد: عزم دادگستري آذربايجان‌شرقي‌ براي برخورد با افراد متخلف در درون و بيرون سازمان، جدي است و تلاش‌هاي مستمر حفاظت اطلاعات تشكيلات قضايي استان نيز در اين زمينه قابل تقدير است.
شريفي از كاستن حجم پرونده‌هاي موجود در دادگستري به عنوان يكي ديگر از اولويت‌هاي تشكيلات قضايي‌استان ياد كرد و افزود: در حالي‌ كه پارسال در مجموع 360هزار و ‪ 657‬فقره پرونده به دادگستري وارده شده بود، شمار پرونده‌هاي مختومه به ‪ 364‬هزار و ‪ 925‬رسيد.
وي تعداد پرونده‌هاي مختومه نشده سال‌هاي قبل تشكيلات قضايي آذربايجان شرقي تا ابتداي سال جاري را حدود ‪ 180‬هزار فقره ذكر كرد.
رئيس كل دادگستري استان آذربايجان شرقي اظهار داشت: قضات و كاركنان تشكيلات قضايي استان، پارسال حدود چهار هزار پرونده مانده از سال‌هاي قبل را مختومه كردند.
شريفي كارچاق‌كن‌ها را عامل اصلي آلودگي تشكيلات قضايي اعلام كرد و ابراز داشت:لازم است شهروندان هوشياري لازم را در برخورد با آنان و ارائه گزارش به دادگستري داشته باشند.
وي تاكيد كرد: كارچاق‌كن‌ها بدون هيچگونه آگاهي و شناخت از كاركنان تشكيلات قضايي، خود را به آنان منتسب كرده و به اين وسيله از شهروندان مراجعه‌كننده به دادگستري اخاذي مي‌كنند.
رئيس كل دادگستري استان آذربايجان شرقي با اشاره به برخوردهاي دادگستري استان با اين نوع افراد افزود: در راستاي مبارزه با كارچاق‌كن‌ها سال گذشته و در سه ماهه اول امسال ‪ 20‬نفر از اين افراد در تشكيلات قضايي آذربايجان‌شرقي، دستگير شدند.
رئيس كل دادگستري آذربايجان‌شرقي گفت: عزل و انفصال از خدمت به عنوان آخرين راه حل برخورد تشكيلات قضايي استان با كاركنان متخلف است.
شريفي افزود: در راستاي ارتقاي سطح خدمات دادگستري استان به شهروندان، قضات و كاركنان دادگستري آذربايجان‌شرقي از ابتداي امسال تاكنون ‪ 60‬مورد تذكر ، توضيح و ارشاد شده‌اند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.