فارس: رئيس جمهور با بيان اينكه برخي قلدرهاي جهاني به طور غيابي براي ملت ايران حكم صادر مي‌كنند، از قوه قضائيه خواست دادگاه ويژه‌اي تشكيل و براي اين قلدرها پرونده تشكيل دهد و پاي ميز محاكمه بكشد.
    
محمود احمدي نژاد رئيس‌جمهور كه صبح امروز در همايش سراسري قوه قضاييه و در سالن اجلاس سران كشورهاي اسلامي سخن مي‌گفت، اظهار داشت وقت آن رسيده كه قوه قضاييه در عرصه جهاني دو كار مهم معرفي فضاي اسلامي و پيگيري امر عدالت در عرصه بين‌الملل را انجام دهد.

وي با بيان اينكه گام اول اين اقدام صيانت از حقوق ملت ايران است، بيان داشت:‌ قلدرها نشسته‌اند به طور غيابي براي ملت ايران حكم صادر مي‌كنند، اين در حالي است كه امروز ايران نقطه اميد جهان است.

وي از قوه قضاييه خواست دادگاه ويژه‌اي تشكيل و براي اين قلدرها پرونده تشكيل دهند و آن‌هايي كه به ملت ايران در طول ساليان گذشته ظلم كرده‌اند را پاي ميز محاكمه بكشند.

وي با بيان اينكه كساني حقوق ملت ايران را تضييع و يا تصرف كرده‌اند و قصد فشار به اين ملت را دارند، تصريح كرد: اين ظرفيت و توانمندي در قضات شجاع ما وجود دارد و امروز بايد نگاه‌ها در حوزه قضاييه جهاني باشد؛ چرا كه گستره عدالت جهاني است.

رئيس‌جمهور خلاصه پيام همه انبياء الهي را دعوت به يكتاپرستي و برقراري عدالت عنوان كرد و گفت: اين دو، دو روي يك سكه و لازمه كمال هستند؛ چرا كه عدالت تضمين تجلي و بستر اسماء است.

وي با تاكيد بر اينكه بدون عدالت امكان برقراري امنيت، آرامش و شكوفايي استعدادهاي انساني وجود ندارد، گفت: محال است يك جامعه بتواند بدون برپايي عدالت مراتب كمال را پشت سر بگذارد؛ زيرا روابط اجتماعي سازنده بر اساس عدالت شكل مي‌گيرد.

احمدي‌نژاد با بيان اينكه بدون عدالت پرچم خداپرستي، پاكي، گذشت و فداكاري در جامعه برافراشته و شكوفا نخواهد شد، تصريح كرد:‌ حركت در جهت عدالت يعني حركت در مسير انسان كامل و نقطه اصلي حساسيت به آن پيروان شياطين هستند.

وي استقرار و پافشاري بر عدالت را بازكردن راه براي همه خوبي‌ها و پاكي‌ها دانست و افزود: تمام تقابل با انبيا به خاطر جلوگيري از تحقق عدالت است و همه شهداي راه خدا در طول تاريخ شهيد راه عدالت هستند.

رئيس‌جمهور خلاصه ماموريت پيامبران الهي را اجراي عدالت در جامعه عنوان كرد و افزود: اگر در جامعه‌اي عدالت جاري نباشد و محور كار بر اساس عدالت به پيش نرود، محال است كه اطمينان خاطر به وجود آيد.

وي با اشاره به اينكه برقراري عدالت از شعارهاي اصلي نظام جمهوري اسلامي و ولايت بوده است، بيان داشت: امروز همه كينه‌ورزي عليه ملت ايران به خاطر عدالت ورزي ملت ايران است، چون ملت ايران نمي‌خواهد در مقابل زورگويي‌ها بايستد.

رئيس‌جمهور با اشاره به ارزش و سختي كار قضات گفت: هر جا كه قاضي مومن، عادل و شجاع بخواهد حكم عدالت را جاري كند، همه شياطين و فاسدان در آنجا قرار دارند.

وي با بيان اينكه پيچيدگي روابط نيازمند نوآوري، تقسيم كار و توسعه كارهاي تخصصي است، تصريح كرد: مشكلاتي در قوانين وجود دارد و بسياري از قوانين ناقص مي‌باشند و دولت آمادگي دارد درجهت شفافيت و اصلاح قوانين قوه قضاييه را همراهي كند.

در ابتداي مراسم غلامحسين الهام وزير دادگستري گزارشي از عملكرد دستگاه قضايي را براي حاضرين قرائت كرد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.