تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi

اولین لیست قیمت مسکن در سال 92

قیمت مسکن در سال 92 - در خیابان مولوی یک واحد 45 متری نوساز، متری 2 میلیون و 420 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است./علاوه براین یک واحد مسکونی نوساز 43 متری در خیابان نامجو به ارزش متری 3 میلیون و 450 هزار تومان به خریدار تحویل داده می‌شود.

ارزان‌ترین واحد مسکونی که روز گذشته به عنوان دومین روز کاری سال جاری به بازار مسکن عرضه شد مربوط به یک واحد مسکونی 52 متری در حوالی میدان قزوین بود که این واحد مسکونی 8 سال ساخت متری یک میلیون و 980 هزار تومان آگهی شده بود.

از طرف دیگر بالاترین نرخ پیشنهادی فروش در شروع سال جدید به یک واحد مسکونی با متراژ 270 متر مربع در خیابان فرشته تعلق دارد که روز پیش به بازار عرضه شد. این واحد مسکونی نوساز متری 12 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است.

ستون امروز نبض بازار، لیستی از جدیدترین قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در مناطق مختلف تهران را مورد بررسی قرار داده است و همانطور که اشاره شد ارزان‌ترین واحد مسکونی متری یک میلیون و 980 هزار تومان و گران‌ترین واحد مسکونی متری 12 میلیون تومان به متقاضیان معرفی شده‌اند.

در جدول زیر به قیمت پیشنهادی فروش 40 واحد مسکونی در نقاط مختلف تهران اشاره شده است که شواهد نشان می‌دهد در این مجموعه قیمت پیشنهادی اکثر واحدها بیش از 4 میلیون تومان تعیین شده است و واحدهایی که ارزش هر متر مربع آنها بین 2 تا 3 میلیون تومان است از کمترین رتبه برخوردار هستند.

البته ارزش واحدهای نوساز تنها مختص بالاترین نرخ‌های پیشنهادی فروش در جدول زیر نیست، چراکه واحدهای نوساز در بازه‌های متفاوتی قیمت‌گذاری شده‌اند.

برای مثال: در خیابان مولوی یک واحد 45 متری نوساز، متری 2 میلیون و 420 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

علاوه براین یک واحد مسکونی نوساز 43 متری در خیابان نامجو به ارزش متری 3 میلیون و 450 هزار تومان به خریدار تحویل داده می‌شود.

همچنین در خیابان قیطریه هر متر مربع یک واحد 95 متری نوساز ، 6 میلیون و 500 هزار تومان از سوی مالک برآورد شده است. از طرف دیگر 5 میلیون و 200 هزار تومان قیمت هر متر مربع یک واحد 70 متری نوساز در خیابان نارمک اعلام شده است.

نرخ‌های پیشنهادی ستون امروز نبض بازار در هر محله ممکن است به ضعیف‌ترین یا با کیفیت‌ترین واحد مسکونی مربوط باشد، البته درجه کیفیت محله هم بر این امر تاثیر بسزایی دارد./دنیای اقتصاد

  

قیمت مسکن در سال 92,قیمت مسکن 92

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.