تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: موسوي كه در زندان فضاي مجازي ترتيب داده شده از سوي آمريكا، انگليس، رژيم صهيونيستي و ضد انقلاب، اسير شده است با گرايش براندازانه، نمكدان نظام را شكسته است و به سمت هلاكت مي‌رود.

به گزارش معاونت فرهنگي ستادكل نيروهاي مسلح، سردار سرلشكر سيدحسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در جمع مسئولان ستاد كل و ستاد عمليات رواني، اظهار داشت: اتحاد فتنه‌گران به بركت 14 و 15 خرداد و هوشياري مردم از هم پاشيده است.

وي افزود: موسوي كه در زندان فضاي مجازي ترتيب داده شده از سوي آمريكا، انگليس، رژيم صهيونيستي و ضد انقلاب، اسير شده است با گرايش براندازانه، نمكدان نظام را شكسته است و به سمت هلاكت مي‌رود.

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در ادامه تصريح كرد: شيخ اصلاحات نيز در توهم رياست جنبش منزوي شده است، نهضت آزادي همچنان پرچم‌دار خط آمريكا و محركت جريانات فتنه در داخل كشور است و تلاش دارد به جريان فتنه استمرار بخشد كه دست آنها براي سياسيون آگاه و دانشجويان انقلابي رو شده است، در عين حال اصلاح‌طلبان ميانه‌رو به مرور به سمت نظام و خط امام تمايل پيدا كرده‌اند و راهبرد جديد آنان ظاهرا كار در چارچوب نظام است.

فيروزآبادي در بخش ديگري از سخنانش خاطرنشان كرد: با اين اوصاف هيچ علامتي از بازگشت به اتحاد در ميان آنان ديده نمي‌شود و روحانيون مبارز نيز حركت در چارچوب نظام را مي‌خواهند مشي خود قرار دهند، بنابراين ممكن است رسانه‌هاي استكباري و بيگانه اطلاعات نادرستي در مورد اين جريانات منتشر كنند كه مردم و جوانان عزيز نبايستي فريب آن رسانه‌ها را بخورند.

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در پايان اظهار داشت: به بركت خون شهدا و تيزبيني ولي فقيه و رهبر انقلاب و هوشياري نخبگان، آينده سياسي موفقي را انشاء‌الله در پيش خواهيم داشت.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.