مهر: دبیر کل اتاق تعاون ایران از افتتاح اولین مرکز تجاری ایران در سلیمانیه عراق در هفته آینده خبرداد و گفت: تولیدات و محصولات شرکتهای ایرانی در این مرکز عرضه خواهد شد.

حسین رحمانی نیا امروز در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، از افتتاح اولین مرکز تجاری ایران در سلیمانیه عراق خبر داد و گفت: این مرکز در هفته آینده به صورت رسمی کار خود را برای عرضه تولیدات و محصولات شرکتهای ایرانی آغاز خواهد کرد.

دبیر کل اتاق تعاون ایران با اشاره به اینکه این مرکز با هدف معرفی برندها، محصولات و تولیدات شرکتهای ایرانی به ویژه تعاونی ها در سلیمانیه عراق فعال خواهد شد، افزود: هدف ایجاد این مرکز راه اندازی مرکز خرید نیست.

رحمانی نیا با اشاره به اینکه اتاق تعاون در راس تعاونی های کشور از سالهای گذشته مسئول برگزاری نمایشگاه ساختمان بوده است، بیان کرد: در راستای اجرای سیاستهای اصل 44 و واگذاری امور تصدی گری به مردم برگزاری نمایشگاه از سوی اتاق تعاون جلوه واقعی سپردن امور به مردم محسوب می شود.

عضو شورای پول و اعتبار با اشاره به فعالیت 1400 شرکت ایرانی و خارجی در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، گفت: به دلیل کمبود فضا و امکانات توانستیم فقط 70 درصد از متقاضیان را برای حضور در نمایشگاه سازماندهی کنیم.

این مقام مسئول در بخش تعاون همچنین به رشد 20 درصدی مشارکت کنندگان در نمایشگاه سال جاری نسبت به سال گذشته سخن گفت و اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه ویترینی از عرضه آخرین محصولات و تولیدات بنگاههای اقتصادی است.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای توسعه مقاوم سازی در کنار کیفی سازی مسکن در کشور افزود: هم اکنون ایران در منطقه زلزله خیز جهان قرار دارد و مقوله هایی مانند مقاوم سازی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.