مدیر عامل بانک سپه از تلاش و برنامه ریزی برای تبدیل شدن بانک سپه به بانک اول کشور خبر داد.

به گزارش عصرایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه دکتر پاشایی فام مدیر عامل بانک در سمینار یک روزه مدیران ارشد گفت: با تلاش و کوشش همه همکاران باید به بانک اول کشور تبدیل شویم.

دکتر رامین پاشایی فام مدیر عامل بانک در سمینار یک روزه مدیران ارشد که در اوشان برگزار شد ضمن تاکید بر تلاش و کوشش جمعی برای ارتقاء جایگاه بانک اظهار داشت: هر چند کار آسانی نیست اما با توجه به وجود پتانسیلهای بالا، خصوصاًً نیروی انسانی کارآمد و ارزشمند، بانک سپه می تواند به بانک اول کشور تبدیل شود.

وی با بیان اینکه باید برنامه ارتقاء 2 پله ای بانک حداکثر تا پایان ماه مبارک رمضان نهایی شود افزود: با عملیاتی شدن این برنامه که با توجه به تمامی ویژگیها و پتانسیلهای واقعی بانک تدوین خواهد شد باید شرایطی را فراهم کنیم که بانک دو پله صعود کند.

دکتر پاشایی فام با بیان اینکه کشور در شرایط بسیار حساسی قرار دارد گفت: جنگ تمام عیار اقتصادی علیه کشور طرح ریزی شده که گذر از آن هوشیاری و تلاش مضاعف می طلبد.
وی با تاکید بر اینکه بانک سپه و ملی براساس قانون اصل 44 دولتی ماندند افزود: با توجه به این مهم کارکردها و وظایف ویژه ای برای این دو بانک در عرصه اقتصادی و بازار پولی در نظر گرفته شده که توجه به آن طی سالهای آینده یک ضرورت است.

مدیر عامل بانک گفت: پیکره بانک از مدیران و کارکنان شایسته تشکیل شده که باید به خوبی از آنها استفاده کرد.

دکتر پاشایی فام با بیان اینکه دیروز به تاریخ پیوست، فردا آینده مبهم است و امروز موهبتی است الهی که باید قدر آن را بدانیم افزود: باید با توجه به واقعیتهای موجود و پتانسیلهای بانک شرایط را برای ارتقاء اولین بانک ایرانی فراهم کنیم.

مدیر عامل بانک با بیان اینکه ملاک قضاوت در مورد مدیران و مسئولین بانک عملکرد و نتایج تلاش آنها است گفت: همه همکاران و مدیران در تمام سطوح باید دست به دست هم داده شرایط را برای ارتقاء بانک و رسیدن به جایگاه واقعی فراهم کنند.

دکتر پاشایی فام در ادامه با اشاره به استراتژی بانک در زمینه مشتری مداری و توجه به آن همچنین وصول مطالبات معوق گفت: مشتریان ما دو دسته هستند یک دسته مشتریانی که تمام سرمایه خود را در تولید بکار گرفته و تمام تلاش خود را برای انجام فعالیتهای مولد به کار گرفته اند، این دسته از افراد بنا به دلایل مختلف از جمله شرایط کنونی اقتصاد کشور نتوانسته اند آنچنان که باید از فعالیتهای خود منفعت به دست آورده لذا در پرداخت بدهی خود به بانک با مشکل مواجه شده اند.

وی با بیان اینکه باید با این دسته از مشتریان خود تعامل داشته باشیم افزود: بانک باید شرایطی را فراهم کند که این دسته از مشتریان و سرمایه گذاران و مولدین کشور امکان ادامه فعالیت پیدا کرده و شرایط را برای تلاش و ادامه حیات آنها فراهم کنند و از این طریق مطالبات بانک را وصول نموده و در چرخه اقتصاد کشور قرار دهیم.

مدیر عامل بانک گفت : فراهم شدن چنین شرایطی امکان باز پرداخت بدهی بانک را هم مهیا خواهد کرد و در واقع رابطه برد – برد خواهد بود .
مدیر عامل بانک دسته دوم از مشتریان را افرادی دانست که منابع و سرمایه های خود را در بخشهایی به غیر از فعالیتهای مولد بکار گرفته اند .

وی در مورد این دسته از مشتریان بدهکار بانک گفت : بانک سپه با این دسته از مشتریان به هیچ وجه مدارا نخواهد کرد و از بدهی خود به هیچ عنوان چشم پوشی نخواهد نمود، این دسته از مشتریان باید در اسرع وقت بدهی خود را به بانک پرداخت کنند .

دکتر پاشایی فام در ادامه با بیان اینکه در تخصیص منابع باید به بخش تولید توجه ویژه صورت گیرد گفت : منابع بانک باید به شکل بهینه به بهترین بخشهای تولیدی و مولد پرداخت شود .
وی افزود : همه همکاران در سراسر کشور با توجه به شرایط پر ریسک کنونی و افزایش حجم نقدینگی باید تمام تلاش خود را برای جذب منابع بکار گیرند .

مدیر عامل بانک با بیان اینکه باید در تخصیص منابع ریسک بیشتری را بپذیریم اظهار داشت : باید به بانک اول کشور تبدیل شویم ، کار سختی است اما با توجه به پتانسیلها و ویژگیهایی که در همکاران بانکی سراغ دارم امکان پذیر است .

وی با بیان اینکه باید به بازاریابی توجه ویژه صورت گیرد افزود : از امکانات و منابع بانک باید به بهترین نحو استفاده کنیم .

دکتر پاشایی فام با اشاره به اینکه وظیفه اداره حراست ایجاد فضای امن برای فعالیت همکاران زحمت کش و پاک و ساعی است اظهار داشت : همکاران زحمت کش و تلاشگر بانک با فعالیت حراست باید حس کنند در فضایی آرام و مطمئن و امن کار می کنند و از این طریق موجب افزایش بهره وری و کارآیی آنان فراهم گردد.

وی افزود : در مقابل حراست باید با تلاش و تیزبینی شرایط بسیار نا امن برای افرادی ایجاد کند که بدنبال زیر پا گذاشتن قانون هستند .

دکتر پاشایی فام در پایان با تاکید مجدد بر توان کارشناسی بانک سپه گفت : نیروهای کار آمد و توانای موجود سرمایه ای عظیم برای بانک سپه محسوب می شود که باید قدر آن را دانست.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.