تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi
رئيس هيأت مديره و مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش از خدمات بي شائبه فرماندهي و پرسنل نيروي انتظامي كيش تقدير كرد.

 به گزارش عصر ایران به نقل از  روابط عمومي سازمان منطقه آزاد كيش، عليرضا عامري شامگاه سه شنبه و در مراسمي كه به منظور تقدير از خانواده نيروي انتظامي جزيره كيش برگزار شده بود، زحمات، تلاش ها و خدمات بي شائبه پرسنل نيروي انتظامي را ارج نهاد و گفت: تلاش و زحمات نيروي انتظامي باعث شده است تا جزيره كيش به عنوان محلي امن و آرام در نزد مسافران و گردشگران شناخته شود. وي با اشاره به اينكه نيروي انتظامي، نيروي پاك و مخلصي است كه به صورت شبانه روزي در راه اهداف مقدس نظام تلاش مي كند از ايشان به عنوان مجموعه اي متعهد ياد كرد كه حاصل آن خدمات صادقانه است.

مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش كسب رتبه اول جزيره كيش در رضايت مندي مردم، مسافران و گردشگران را مرهون تلاش و همت تمامي ارگان ها، نهادها و سازمان هاي مستقر در جزيره كيش، همچنين نيروي انتظامي دانست. عامري در اين مراسم كه در محل هتل شايان كيش برگزار شد تصريح كرد: اولويت اول جزيره كيش توجه به مسائل گردشگري و جذب هر چه بيشتر گردشگران داخلي و خارجي است. وي يادآور شد: در همين خصوص تعامل و همكاري نيروي انتظامي با ديگر نهادها و ارگان ها براي امنيت، آرامش و رضايت مندي مردم و تكريم ارباب رجوع، نقش بارزي در توسعه پايدار و پيشرفت همه جانبه كيش دارد.

 مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش همچنين از همسران و خانواده پرسنل نيروي انتظامي كيش تقدير و تشكر كرد و خاطر نشان ساخت: خانواده كاركنان نيروي انتظامي سهم به سزايي در توفيقات آنان دارند و به همين خاطر شايسته تقدير و سپاس هستند. عامري، پيشرفت جامعه را در گروي تلاش و از خودگذشتگي بانواني دانست كه همراه و همدوش همسران خود وظيفه خطير مادري را برعهده دارند و در دامانشان فرزندان صالح مي پرورانند.


مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش در خاتمه حضور موفق نيروي انتظامي كيش را مرهون بردباري و تلاش بي وقفه خانواده آنان در فراهم آوردن محيطي آرام و بانشاط در خانه و خانواده دانست. بنابر همين گزارش سرهنگ عزيزاله ملكي فرمانده انتظامي كيش در اين مراسم گزارشي از عملكرد و فعاليت هاي اين نيرو ارائه كرد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.