ژنرال وسلي كلارك رييس اسبق ستاد مشترك ارتش آمريكا و فرمانده پیشین ناتو در سخناني در كنفرانس حمايت از اردوگاه اشرف(مقر منافقین) در پاريس گفت كه آخر و عاقبت پافشاري ايران در موضع هسته اي را مي داند.

به گزارش عصر ايران اين ژنرال آمريكايي روز چهارشنبه (27 آوريل) در كنفرانسي كه از سوي گروهك تروریستی مجاهدين خلق( منافقين) در فرانسه ترتيب داده شده بود با اشاره به اينكه حمله نيروهاي عراقي به اردوگاه اشرف مصداق يك جنايت جنگي تمام عيار است از ايالات متحده خواست تا نام گروهك مجاهدين خلق را از فهرست گروه هاي تروريستي وزارت امور خارجه آمريكا خارج كند.

وي با اشاره به حمله روز 8 آوريل به اردوگاه اشرف گفت كه بايد  عاملان و  آمران  اين حمله به عنوان جنايتكاران جنگي تحت تعقيب بين المللي قرار بگيرند!

ژنرال كلارك كه در فاصله سال هاي 1997 تا 2000 فرمانده ناتو و پيش از آن رييس ستاد مشترك ارتش آمريكا بوده است با حمايت از آنچه كه تغيير دموكراتيك در ايران خواند ، از جامعه جهاني خواست تا در راه اين تغيير از گروهك مجاهدين خلق حمايت كنند.

وي با تهديد تلويحي ايران به حمله نظامي گفت : " به عنوان يك فرد نظامي آخر و عاقبت پافشاري ايران بر برنامه هاي هسته اي اش را مي دانم ، چرا كه دولت ايالات متحده به صراحت اعلام كرده است كه اجازه نخواهد داد كه ايران مجهز به سلاح هاي هسته اي شود.

وي با اين حال سناريوي حمله نظامي را يك راهكار پرهزينه دانست و حمايت از مردم ايران براي تغيير مسالمت آميز حكومت اين كشور را بهترين راهكار خواند.

كلارك همچنين در سخنان خود ادعا كرد كه نگراني هاي جامعه جهاني با مشغول شدن ايران به دفع دو ويروس رايانه اي در برنامه هاي هسته اي اش كمتر شده و سرعت پيشرفت برنامه هاي هسته اي ايران با اين ويروس ها مختل شده است.

گفتني است كه در جريان اين كنفرانس برخي مقامات سابق كشورهاي آمريكايي و اروپايي كه با لابي گروهك منافقين ارتباط مستمر دارند ، دعوت داشتند.

کلارک درباره جنایت بار بودن یا نبودن اقدامات تروریستی منافقین که به شهادت 16 هزار شهروند غیر نظامی ایرانی انجامیده ، سخنی نگفت!رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.