سفیر تام الاختیار جمهوری دموکراتیک خلق کره شمالی در دیدار با رئیس دانشگاه تهران خواهان خواهر خواندگی دانشگاه تهران و دانشگاه کیم ایل سونگ شد.

به گزارش مهر، جو این چول در دیدار با فرهاد رهبر خواهان خواهر خواندگی دانشگاه تهران و دانشگاه کیم ایل سونگ شد و با اشاره به اینکه دانشگاه کیم ایل سونگ دانشگاه مادر در کره شمالی است افزود: همکاری علمی بین دو کشور موجب گسترش همکاری دو کشور در زمینه های دیگر خواهد بود.

وی همچنین خواستار تبادل تجارب بین دو کشور از طریق همکاری‌های دانشگاهی شد.

فرهاد رهبر نیز با اشاره به اینکه دانشگاه تهران با 160 دانشگاه معتبر دنیا همکاری علمی و آکادمیکی دارد علاقه ‌مندی دانشگاه تهران را برای امضای تفام‌نامه با دانشگاه کیم ایل سونگ اعلام کرد و افزود: با این تفاهم نامه ما از توان علمی همدیگر بیشتر آگاه می شویم و این می تواند مقدمه ای برای خواهر خواندگی دانشگاه تهران و دانشگاه کیم ایل سونگ باشد.

رئیس دانشگاه تهران نیز در این دیدار با اشاره به روابط ایران و کره شمالی تاکید کرد: روابط این دو کشور نه تنها بسیار گسترده و استراتژیک است بلکه ایران و کره شمالی دو کشور متحد استراتژیک هستند.

وی با اشاره به مواضع مشترک دو کشور گفت: لازمه این نزدیکی این است که روابط دو کشور گسترش یابد که مستحکم‌ترین این روابط می تواند رابطه علمی و فرهنگی باشد.

رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه علم باید در اختیار همه مردم جهان باشد اظهار داشت: ما معتقدیم علم باید در اختیار همه مردم جهان باشد و همه از موهبت های علم بهره مند شوند. در راستای همین هدف دانشگاه تهران همکاری بین المللی را در دستور کار خود قرار داده است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.