تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi

نخستین نشست شورای معاونان وزارت نفت با حضور رئیس جمهوری در حالی دوشنبه شب در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد که دکتر محمود احمدی‌نژاد سه دستور ویژه برای تسریع در اجرای پروژه‌ها و فعالیت‌های صنعت نفت صادر کرد.

به گزارش مهر، پس از خداحافظی سید مسعود میرکاظمی وزیر سابق نفت از این وزارتخانه و پذیرش مسئولیت سرپرستی وزارت نفت توسط شخص رئیس جمهور نخستین نشست شورای معاونان وزارت نفت دوشنبه شب در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این نشست سه ساعته رئیس جمهور با تشریح ابعاد وسیع فعالیت‌های بخش‌های بالادستی و پایین‌دستی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی خواستار تلاش بیشتر معاونان و مدیران وزارت نفت برای تسریع در اجرا و تکمیل پروژه‌های اولویت‌دار صنعت نفت شده است.

در این نشست پس از بررسی‌های فعالیت‌های جاری صنعت نفت برخی از برنامه‌های فنی، اقتصادی و سرمایه گذاری طرح‌های توسعه میادین نفت و گاز، پروژه‌های پالایشگاهی و طرح‌های پتروشیمی توسط رئیس جمهور مورد پیگیری قرار گرفت.

پیگیری خبرنگار مهر نشان می دهد در این نشست دکتر محمود احمدی‌نژاد علاوه بر پیگیری فعالیت‌های جاری صنعت نفت سه دستور ویژه برای تسریع در تکمیل و اجرای برخی از پروژه‌های استراتژیک و اولویت‌دار وزارت نفت صادر کرده است.

بر این اساس، شتاب در ساخت و تکمیل فازهای در دست اجرای میدان مشترک پارس جنوبی به ویژه فازهای 15 تا 18 این میدان مشترک گازی، تکمیل طرح‌های توسعه‌ای و بنزین سازی پالایشگاه موجود نفتی و تسریع در تکمیل تعمیرات پالایشگاه‌های گاز و برخی هماهنگی‌ها به منظور انجام تعمیرات پالایشگاه‌های گاز و تامین پایدار و مطمئن سوخت زمستانی از مهمترین دستورات رئیس جمهور در این نشست بوده است.

شورای معاونان وزارت نفت متشکل از مدیران عامل شرکت ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، صنایع پتروشیمی، معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری، معاونت مهندسی و ساخت داخل، معاونت پژوهش و فناوری، معاونت مدیریت و توسعه منابع انسانی و معاونت امور حقوقی و مجلس است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.