رئيس‌جمهور با گلايه از انتشار اخباري درباره وجود برخي رانت‌ها در ارائه مجوز ساخت هتل گفت: به فردي براي ساخت هتل مجوز داده‌اند كه عده‌اي عقب‌افتاده اين را جرم تلقي مي‌كنند كه اگر جرم است ما به آن افتخار مي‌كنيم.

به گزارش عصر ایران، رسانه ها خبر داده اند که  محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور پيش از ظهر امروز چهارشنبه طي سخناني در مراسم توديع و معارفه رؤساي قديم و جديد سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اين سازمان را يكي از مهمترين سازمان‌هاي كشور خواند و با اشاره به انتشار اخباري كه در آن از وجود برخي رانت‌ها در ارائه مجوز ساخت هتل گله كرده و خاطرنشان داشت: به فردي براي ساخت هتل مجوز داده‌اند كه اين موضوع سند جرم شده در حالي كه در همه جاي دنيا براي ساخت هتل و تاسيسات زيربنايي تسهيلات داده و حمايت مي‌كنند تا گردشگري گسترش يابد اما عده‌اي عقب‌افتاده اين را جرم تلقي مي‌كنند كه اگر جرم است ما به آن افتخار مي‌كنيم.

وي درباره بقایی نیز گفت: از زماني كه بقايي به نهاد آمده، سيبل شده. اين خاصيت نهاد يا عبور از ميراث فرهنگي است. تقاص بايد پس بدهد. البته قبل از ايشان هم اين اتفاق افتاد. انشاءالله خدمات ايشان در حوزه معاونت اجرايي ومسئوليت‌هاي گوناگون به ملت عزيز و اسلام عزيز ادامه پيدا مي‌كند. فرد خدومي كه زندگي‌اش را براي تعالي اين سرزمين و خدمت به ملت ايران و فرهنگ انقلاب اسلامي گذاشته از خدمات و تحول كم نظير ايشان تشكر مي‌كنم.

احمدي‌نژاد تاكيد كرد: بدانيد بنده به عنوان كوچكترين ملت ايران تا روزي كه هستم مدافع مستحكم، ‌محكم و قاطع مجموع خدمات شما خواهم بود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.