در حالی بخش های خبری 18:30 و 21 سیما، گزارشی تبلیغاتی درباره تلفن های تصویری پخش نمودند، که انحصار فعالیت در این زمینه، در دست شرکت «م ع گ» است و این شرکت نیز تعداد بسیار محدودی از این دستگاه را در اختیار دارد.

به گزارش اعتدال، همچنین بازار گرمی برای این شرکت خصوصی، در حالی در مهمترین بخشهای خبری سیما صورت می گیرد، که امکان فنی راه اندازی این سرویس هنوز به طور کامل فراهم نشده و علیرغم ثبت نام چند ساله از برخی از متقاضیان این نمونه ها ، بسیاری از سرویس های مورد ادعای این شرکت ، هنوز از لحاظ فنی، امکان راه اندازی ندارد .

نکته جالب اینکه تبلیغات این تلفن ها، در هفته گذشته، به طور همزمان در اخبار سیما و برخی رسانه ها و روزنامه های جریان انحرافی صورت پذیرفته است، به طوریکه در روز سه شنبه، روزنامه منتسب به جریان انحرافی، کارکرد این تلفن ها را به تیتر نخست خود، بدل ساخته بود.

بنا بر این گزارش، این خطوط تلفن ثابت مبتنی بر NGN قرار است با شماره‌های هشت رقمی با پیش شماره 941 در مشهد و بابل و به صورت بسیار محدود، عرضه ‌شود.

علیرغم استقبال ما از راه اندازی این تکنولوژی که سالهاست در کشورهای دیگر فعال است، این سوال پیش می آید که کارکرد باکس های آگهی تبلیغاتی در صدا و سیما چیست و چرا باید تبلیغات معنادار و جهت دار، آن هم بدون تحلیل های روشن کننده ذهن مخاطب، از بخش های خبری سیما، که مخاطبان به مطالب آن، به مثابه اخبار معتبر نظام می نگرند ، پخش شود؟


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.