وزير كشور گفت: پيشنهاد اضافه شدن 20 نماينده به نمايندگان مجلس جهت تصويب نهايي ارسال شده است.

به گزارش ايسنا مصطفي محمدنجار در سفر يک روزه خود به استان مرکزي در جمع خبرنگاران افزود: براساس اصل 64 قانون اساسي هر 10 سال يک بار وزارت کشور مي‌تواند پيشنهاد اضافه شدن 20 نماينده به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي را مطرح کند.

وي ادامه داد: در حال حاضر 290 نماينده در مجلس حضور دارند که در صورت اضافه شدن تعداد نمايندگان پيشنهادي، اين ميزان به 310 نفر افزايش مي‌يابد.

محمدنجار با تاکيد بر بررسي‌هاي کارشناسي که توسط معاونين سياسي وزارت کشور و براساس رشد جغرافيايي تقسيمات کشوري صورت گرفته است، افزود: اين پيشنهاد براي 20 استان از 31 استان کشور در دولت تصويب شده است و جهت تصويب نهايي به مجلس شوراي اسلامي فرستاده شده است.

وي با اشاره به ترور دانشمندان کشور بيان کرد: ملت ما مردمي فرهيخته و دانشمند هستند و ما براي محافظت از نخبگان برنامه‌هاي ويژه‌اي را تدارک ديده‌ايم، اما با اين همه دشمن بايد بداند که با اين اعمال کورکورانه و سخيف نمي‌تواند به ما ضربه بزند و ملت ما با اين اقدامات نسبت به مسير و هدف خود مصمم‌تر شده و به زبوني دشمن پي مي‌برند.

محمدنجار از عملکرد و سيستم مديريتي نيروي انتظامي استان مرکزي ابراز رضايت کرد و افزود: گزارش ارائه شده نشانگر هماهنگي و همدلي اعضاي شوراي تامين استان و کارنامه موفق مديريتي در اين استان است که حاصل آن اجراي برنامه‌هاي عمراني و توسعه‌اي است.

وي عملکرد ناجا را در ايجاد نظم و امنيت داخلي کشور مثبت ارزيابي کرد و گفت: به‌ويژه در دو سال اخير ناجا در برخورد با اشرار و اراذل و اوباش و همچنين مبارزه با جنگ نرم موفق عمل کرده است و ما امروز داراي پليسي روز آمد هستيم که آموزش‌هاي لازم را در بخش‌هاي پيشگيري و فرهنگ سازي دريافت مي‌کند.

وزير کشور در پايان خاطرنشان کرد: ما مي‌توانيم بهترين نمره را به پليس ايران به عنوان يک پليس بومي و مقتدر در سطح منطقه و جهان اعطا کنيم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.