تاريخ : | | نویسنده : amouzeshelmi
940154-200825.jpgعصر ایران ورزشی - ملاقات استیلی و رویانیان در دفتر مدیرعامل پرسپولیس، در فردای باخت پرسپولیس به مس کرمان، شاید با اولتیماتوم رویانیان به استیلی همراه بوده باشد.

ناکامی حمید استیلی در برابر مس کرمان، در شرایطی که پرسپولیسی ها بعد از دو برد متوالی، به سومین پیروزی خود امیدوار بودند، آب سردی بر هوادارن این تیم ریخت.

انتقادات بازیکنان پیشین پرسپولیس همچون نادر محمدخانی و فرشاد پیوس از کادر فنی و بازیکنان این تیم، و نیز سخنان تلویحی محمد پنجعلی در این باره که رویانیان حق تغییر کادر فنی را ندارد و تصمیم گیری درباره این موضوع بر عهده کادر فنی پرسپولیس است، حاکی از آن است که در زیرپوست باشگاه پرسپولیس فعل و انفعالاتی در جریان است که در صورت تداوم، استیلی را از نیمکت مربییگری این تیم جدا می کند.

شاید بازی بعدی پرسپولیس در لیگ برتر، آخرین فرصت حمید استیلی برای بقا در پرسپولیس باشد.

استیلی تاکنون نشان داده است که تمایلی به رفتن از پرسپولیس ندارد. او می خواهد بماند تا توانایی خودش را به همگان ثابت کند. استیلی نمی خواهد نامش به عنوان مربی کوچکی که در حدو اندازه نیمکت پرسپولیس نبود، در ذهن دوستداران پرطرفدارترین تیم ایران باقی بماند.

اما ماندن استیلی در پرسپولیس، در صورتی که نتایج ضعیف این تیم ادامه یابد، به تدریج همه را به این رای متمایل می کند که حمید استیلی خودش را بر پرسپولیس ترجیح می دهد و حاضر است پرسپولیس قعرنشین جدول لیگ برتر باشد ولی خودش به عنوان مربی ای ناکام از این تیم کنار نرود.

اخبار پشت پرده باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که در شرایط فعلی دو دیدگاه متضاد درباره ادامه فعالیت حمید استیلی در پرسپولیس وجود دارد. مهمترین چهره جناح اول، محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس است که تمایل تلویحی خودش به برکناری حمید استیلی را به شکلی ظریف نشان داده است.

 چهره برجسته جناح دوم نیز علی پروین است که هنوز حامی حمید استیلی است. احتمالاً در چند روز آینده، یکی دو نفر از اعضای کمیته فنی و هیات مدیره پرسپولیس نیز سخنانی تلویحی درباره ضرورت برکناری استیلی یا تقویت کادر فنی پرسپولیس به زبان می آورند تا موضع رویانیان در برابر پروین تقویت شود.

باید دید که حمید استیلی در این میان چه کاری می تواند برای تحکیم موقعیت خودش در پرسپولیس انجام دهد. استیلی باید بداند که حمایت اعضای کمیته فنی و هیات مدیره پرسپولیس از او، چندان پایدار نخواهد بود؛ زیرا کسی حاضر نیست اعتبار خودش را به خاطر عملکرد ضعیف یک مربی ناموفق به خطر بیندازد و به هر قیمت ممکن خواهان ابقای استیلی در نیمکت مربیگری پرسپولیس باشد.

شاید باخت بعدی، در خروجی باشگاه پرسپولیس را بر روی حمید استیلی باز کند. بی تردید استیلی فرصت چندانی ندارد.    رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.